Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nemtelen nevelés! , avagy...

Nemtelen nevelés! , avagy szavazz a mszp-re?

Figyelt kérdés
A Bajnai-kormány titokban módosította az óvodai nevelés országos alapprogramjáról szóló jogszabályt. Ennek értelmében a következő nevelési év kezdetéig úgy kell módosítani az óvodai nevelési programokat, hogy a jövőben az intézményekben tudatosan kerüljék a nemi sztereotípiák erősítését.
2010. febr. 20. 19:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

"ma már mindkét fél teljes munkaidőben dolgozik"


Ez egy érv akart lenni? Igazad van, ma már mindkét fél dolgozik, pl. a nők autót szerelnek, stb., a férfiak pedig műkörmöt építenek, stb... Úgyhogy teljesen jogos hogy kerülni akarják az olyan ostoba sztereotípiákat, minthogy a nők nőiesek a férfiak pedig inkább férfiasak.

2010. febr. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
75%

Kérdés:

Hogy lehet titokban módosítani?

2010. febr. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
És még ezek után is azt hiszitek hogy a cion jegyzőkönyvei hamisítvány, mi? Bravó
2010. febr. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

"Miért kell már óvodás korban metroszexuálisnak nevelni a kisgyereket?"


Nekem ez nem világos, kapásból csak fiúból lehet metroszexuális ((nagyvárosban élő többnyire egyedülálló férfi, aki sokat költ kozmetikumokra, fodrászra, divatra és sokat törődik a külsejével (de nem feltétlenül homoszexuális)). Tehát egy igényes, magára adó férfi. Én is használok bőrradírt és arclemosót a pattanások miatt, divatos cuccokat veszek és járok fodrászhoz, ja és nem vagyok meleg. Sőt gyerekkoromban sem játszottam babákkal.


"Szerinted normális, ha a kisfiú babázik? Igenis rá kell szólni."

Miért különben meleg lesz, vagy mi? Egyébként ma is vannak óvóbácsik, tehát úgymond ez is egy nemi sztereotípia, hogy az óvodai felügyelők mind óvónők.


"Nem b.uzik és lezbik."

Ettől senki sem lesz egyik sem. Ez genetika, már a magzatkori állapotban meg lehet (elméletileg) állapítani azt, hogy ki lesz meleg. Lehet, hogy a melegek fiúk babáznak (tényleg akkor a meleg lányok mit csinálnak, autóznak?), de ha ezt megtiltod, akkor is melegek maradnak.


"Igazad van, ma már mindkét fél dolgozik, pl. a nők autót szerelnek, stb., a férfiak pedig műkörmöt építenek, stb..."

Hát, én speciel láttam már női autószerelőt, férfi manikűröst mondjuk még nem. De például - mind mondtam - rengeteg női katona van, ami szintén egy sztereotípia, hogy csak férfiak katonák. Vagy a tanítónő, általános suliba is vannak, tanító bácsik, habár ez kissé furán hangzik.


Igen, és természetesen, ez mind a gonosz zsidó szabadkőművesek dolga, hogy kihaljon az emberiség és hogy minél több kozmetikumot tudjanak eladni a férfiaknak, meg hogy minél több nő álljon be a hadseregbe, és ne szüljön gyereket, tehát csökkenjen a népesség.


Az egész változtatás mindössze ennyi:

"jövőben az intézményekben tudatosan kerüljék a nemi sztereotípiák erősítését."

A módszereket nem határozza meg!

2010. febr. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

"Tehát egy igényes, magára adó férfi. Én is használok bőrradírt és arclemosót a pattanások miatt, divatos cuccokat veszek és járok fodrászhoz, ja és nem vagyok meleg. Sőt gyerekkoromban sem játszottam babákkal."


De kb. fogalmad sincs arról, hogy mik a valódi férfi erények, mint a keménység, erő, önfegyelem, egyszerűség.


"Miért különben meleg lesz, vagy mi?"


Nem, attól nem lesz meleg, ha babázik, mint ahogy az emok sem melegek, de a férfi nem szégyenei, a k*rvás viselkedésükkel.


"Ez genetika, már a magzatkori állapotban meg lehet (elméletileg) állapítani azt, hogy ki lesz meleg."


Erről már százszor bebizonyították (csak hallgatnka róla), hogy az esetek 80%-ban nevelés kérdése a dolog. Ez a "genetikailag el van döntve" egy olyan maszlag, amivel a búzák önigazolást adnak a saját devianciájukra.


"De például - mind mondtam - rengeteg női katona van, ami szintén egy sztereotípia, hogy csak férfiak katonák."


A női katonák többsége egyszerű ringyó. Van erről egy remek kiírt kérdés itt gyakorin, keresd csak meg a "női katonák tényleg elk-rvulnak" címmel, sok egyéni történetet olvashatsz.


"Igen, és természetesen, ez mind a gonosz zsidó szabadkőművesek dolga, hogy kihaljon az emberiség és hogy minél több kozmetikumot tudjanak eladni a férfiaknak, meg hogy minél több nő álljon be a hadseregbe, és ne szüljön gyereket, tehát csökkenjen a népesség."


Csavarod a szavakat, de a jelentésükkel nem igazán vagy tisztában. Te az a fajta tipikus provokátor vagy, aki csak csűri a fogalmakat, de nem amgyaráz és nem cáfol - csak ironizálni próbál és gúnyolódni.

Ha a cion jegyzőkönyvek nem igazak akkor meséld már el hogy miért valósult meg szinte minden programpontja alig 100 év alatt? Persze kötve hiszem, hogy olvastad volna, csak akkor miről beszélünk egyáltalán.


Az egész változtatás mindössze ennyi:

"jövőben az intézményekben tudatosan kerüljék a nemi sztereotípiák erősítését."

A módszereket nem határozza meg!

2010. febr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
51%

*Az egész változtatás mindössze ennyi:

"jövőben az intézményekben tudatosan kerüljék a nemi sztereotípiák erősítését."

A módszereket nem határozza meg!


EZ VÉLETLETNÜL MARADT BENN A SZÖVEGEMBEN.

2010. febr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
utolsó, te tök hülye vagy. ne Te döntsd el, hogy milyen tulajdonságok a női, illetve a férfi nem szégyenei... ezt én sem teszem. ne diszkriminálj. az ehhez hasonló gondolkodást akarja megszüntetni a kormány, és igaza van.
2010. febr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
46%

13:53:

Én normális hangnemben írtam, azt hittem erre Te is képes vagy. Ilyen hangnemben nem fogok veled vitatkozni, mert nem süllyedek le erre a szintre (gondolom a bunkó, alpári stílus is férfi erény). És szerintem ezek után az is egyértelmű, hogy ki a férfi/női nem szégyene.

2010. febr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
és mellesleg amit írtál annak a többsége vagy egy tévhit, vagy a Te beteg képzelgéseidnek és értékrendednek a véleménye. Amiket Te állítasz, azokkal a társadalom túlnyomó többsége nem ért egyet, csak hogy tudd.
2010. febr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Én egy olyan Magyarországról álmodom, ahol a magyar férfiak többsége minimum metro-, de inkább homoszexuális, infantilis, nyeszlett, identitástudat nélküli emos; míg a cigány férfiak többsége inkább öntudatos, késsel, szamurájkarddal felszerelt, bokszoló.


A szociokulturális különbségekből fakadó feszültségeket elkerülendő pedig minden létező médiafelületen azt propagálnák, hogy a magyarok mennyire rasszisták, a cigányok pedig milyen dolgosak és a magyarokkal ellentétben mennyire imádják a gyerekeket és hogy náluk a család az első.


***


Mondom ezt úgy, hogy én is használok férfikozmetikumokat, szeretem a frizurám, szeretek jó cuccokat venni, de akkor sem értek egyet. Mégpedig:


""jövőben az intézményekben tudatosan kerüljék a nemi sztereotípiák erősítését."

A módszereket nem határozza meg!"


Ha igaz, hogy a módszereket nem határozzák meg, akkor pont azért.


Ez lehetőséget ad a fontoskodóknak, hogy kicsit túlértelmezzék a döntést. Nagyon remélem hogy a Fidesz eltörli ezt a baromságot. Pl egyik korábbi kommentben olvastam, hogy ne legyen tipikusan a fiúkon kék a lányokon pedig rózsaszín felső? Nem hiszem hogy a szülőkön kívül bárkinek meg kellene mondania hogy mit viseljen egy gyerek.


Mondjuk én ki vagyok attól hogy majdnem minden kislány talpig a rózsaszín és a pink legkülönbözőbb árnyalataiban jelenik meg, de ez csakis az én bajom:)

2010. febr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!