Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Amerikában a pedofíliáért...

Amerikában a pedofíliáért halálbüntetés jár?

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 22:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ez is gyönyörű nagyon ):((

Csoportok akik legalizálni szeretnék a felnőtt-gyermek (szexuális) kapcsolatot:

North American Man/Boy Love Association rövidítve NAMBLA – Logójukban az egymás mellett álló nagy M és a kis b szimbolizálja a felnőtt férfit és a serdülő fiút.

Vereniging MARTIJN vagy rövidítve MARTIJN egy holland szervezet, amely legalizálni szeretné a pedofíliát. 1982-ben alapították Hoogeveen-ben és 1987-től ismert a fenti néven. 1994-ben zárták ki az International Lesbian and Gay Association-ből (Nemzetközi Leszbikus és Meleg szövetség).

2010. febr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként az jobb ha mondjuk 10 évig a normális dolgozó emberek pénzéből tarják el a pedofilt(kaja,rezsi,börtönőrök fizetése,stb..)?"

Mindenki mást a börtönben, természetes, hogy minden börtön költséget okoz az államnak. Szerintem a munkatáborok sokkal jövedelmezőbbek, bár azért a börtön sem olyan jóvilág, a hajléktalanok is inkább kint fagyoskodnak, minthogy bent a melegben tévézzenek.


"A törvényeink, jogrendszerünk és büntetéseink annyira felháborítóan túlliberalizáltak, hogy lényegében SEMMI visszatartó erejük nincs ... ezért lépten nyomon meg is szegik"

Remélem a vérlibsi nem nekem szólt, de ezt még nem is hallottam, fel is írtam a direkt erre a célra készített txt fájlomba (ahogyan eddig neveztek).

Ezzel például tökéletesen egyetértek, de alapból minden törvényt szigorítani kéne, csak ugye a börtönök miatt drága lenne. Szóval lopás alapból börtön, focihuligánok börtön, molotovozó vandál tüntetők börtön, pedofilok börtön, cigánybünözők börtön. Minden törvényt sokkal szigorúbbra, sok magánbörtönnel ki Szibériába.


"Tévedés. A szexuális ragadozók ellen nem véd, ugyanis ők a hatalom és a vadászat miatt csinálják, meg az áldozat rémülete miatt. Attól, hogy nekik nem áll fel a szenvedélyük sértetlen marad."

Ez tényleg érdekel, hogy ezt hol hallottad? Nem tudom igaz-e vagy sem, de érdekel a téma, és szeretnék utánaolvasni.


""akkor is voltak tolvajok, mikor levágták érte a kezét, és most is vannak, és nem is kevesebben"

Hogy te mekkkkkkora HATTTTALMASAT tévedsz!"

Nem tudom miért tévednék. Honnan gondolod, hogy nincs igazam?

2010. febr. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

23:21: "Szerintem a munkatáborok sokkal jövedelmezőbbek"

Szerintem is. Jelenleg egy rab tartása évi 3-4 MILLÓ forintba van. Ez majd az az összeg, amit egy évben befizetek adó gyanánt(!!!), tehát az én jó keresetemből származó adó arra elég, hogy EGY rabot bent (el)tartsanak. És ha ez nem lenne felháborító, akkor össze lehet vetni, hogy a jövő nemzedékének számító egyetemisták évi 200 ezret sem kapnak!

És akkor még mondhatnám, hogy az egyetemi koleszban nem volt 2 fős szoba fürdővel és padlófűtéssel ... nem úgy mint a raboknak van.

Szóval Tent Cityt a Hortobágyra !


"alapból minden törvényt szigorítani kéne, csak ugye a börtönök miatt drága lenne."

A cigány útál dolgozni. Ha tudja, hogy ha lop elviszik kényszermunkára, akkor nem mer lopni. Ha a pedo tudja, hogy ha elkapják menetet vágnak a seggébe, majd felkötik nyilvánosan, akkor közülük sem lesz annyi elkövető.

Mindnek meg kell találni a maximális, számára legdurvább elrettentést, és alkalmazni.


"Remélem a vérlibsi nem nekem szólt,"

Nem, egy kiegészítő példa volt arra amit írtál.


"Ez tényleg érdekel, hogy ezt hol hallottad?"

Ha arra még emlékeznék ... azért ragadt meg bennem, mert nem sokkal később egy sorozatban (talán gyilkos elmék?) is pont ezt mondta az ügynök az elkövetőnek.


"Nem tudom miért tévednék. Honnan gondolod, hogy nincs igazam?"

Sose volt akkora rend itt, mint amikor drákói szigor volt.

És ahol még mindig az van, ott úgyszintén alig vannak elkövetők. Túl nagy a rizikó, nem merik megtenni.

2010. febr. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Az Egyesült Államokban 38 államban van halálbüntetés, és 12-ben nincs.
2010. aug. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!