Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Amerikában a pedofíliáért...

Amerikában a pedofíliáért halálbüntetés jár?

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 22:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
28%

Én nem értek egyet ezzel a szadizmussal.

Én úgy gondolom, hogy a lényeg a probléma megoldása nem a fékevesztett bosszúállás.

Ennek elrettentő szerepe lehetne max, de szerintem egy börtön a pedofilnak kasztráltan azért elég elrettentés.


Mellesleg a pedofilia mentális betegség - tehát a kasztrálás sem éppen megoldás, de annak a bevezetésével egyetértek -, így azért nem ugyanolyan bűn mint mondjuk egy előre megtervezett gyilkosság, vagy valakinek a megerőszakolása.

Persze ettől függetlenül nem lehet a kisgyerekeket kitenni ennek a veszélynek, ezért mondom, hogy támogatom a kasztrációt.

2010. febr. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
23%

Sajnos, nem.


23:59: "A kasztráció kizárja a bűnismétlés lehetőségét."

Sajnos ez sem minden esetben igaz, ekkor ugyanis egy részük segédeszközzel fogja megerőszakolni ... mivel a hatalomról szól


01:14: "Én nem értek egyet ezzel a szadizmussal. "

Szadizmus az, amit a pedó követ el egy ÁRTATLAN gyerek sérelmére.

Ne védjük már a bűnösöket kérem!

NYILVÁNOS kasztrálás és kézlevágás lenne a méltó és ELRETTENTŐ büntetés! Minden más csak rizsa.

2010. febr. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
25%

az utolsó válaszolónak tökéletesen igaza van

Amúgy meg éppen az ilyen"Én nem értek egyet ezzel a szadizmussal."emberek miatt vannak elszaporodva ezek az állatok.Iyenek mindig is voltak,de amikor még kinyírták őket ha találtak ilyet,inkább meghúzták magukat.Úgyis félti a tyúksz..os életét.

Most meg?még ügyvéd is já? meg jogai vannak?

Annyi jogot hagynék az ilyennek,hogy választhatna a lefejezés meg a tarkólövés közül.

Mellesleg miféle ügyvéd az aki ilyet véd?

Hasonló sorsot szánnék annak is,mint a védencének

2010. febr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
65%
35 allamban van halalbuntetes,de csak gyilkosagert jar,sajnos:(
2010. febr. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnos ez sem minden esetben igaz, ekkor ugyanis egy részük segédeszközzel fogja megerőszakolni"


De nem. A kasztrálásnak nem az a lényege, hogy ne tudja az illető a szerszámát használni, hanem hogy a herék kiiktatásával ne legyen benne tesztoszteron, és ne érezzen nemi vágyat, hogy gyerekeket bármilyen szexuális célzattal is zaklatni tudjon.


"NYILVÁNOS kasztrálás és kézlevágás lenne a méltó és ELRETTENTŐ büntetés! Minden más csak rizsa."

Nem tudom ez mennyiben elrettentőbb mint egy börtön egy pedofilnak. Képzeld már el mi lesz azzal, akiről a börtönben megtudják, hogy pedofil volt.

Egyébként nem igazán hiszem, hogy a büntetés súlya az igazán elrettentő dolog (akkor is voltak tolvajok, mikor levágták érte a kezét, és most is vannak, és nem is kevesebben), hanem az, hogy mekkora valószínűséggel kapják el az illetőt. Úgy értem, hogyha mondjuk normális szinten működne egy chatpedofil kommandó, a pedofiliárt kasztrálás és 10 év börtön járna, valószínűleg sokkal jobban háttérbe szorulna az egész. Tehát a megelőzésre (a bűn előtti elkapásra) kéne szerintem helyezni a hangsúlyt.


"Mellesleg miféle ügyvéd az aki ilyet véd?"

Ebbe szerintem ne menjünk bele, az ügyvédnek az a dolga, hogy megvédje azt, akit rábíznak. Valószínűleg ha bűnös, úgyis elítélik.

De szerintem ne mondjunk már ekkora hülyeségeket...

- Milyen orvos az, aki segít egy összevert pedofilon?

- Milyen tűzoltó az, aki eloltja egy pedofil felgyújtott házát?

- Milyen rendőr az, aki megvédi a pedofilt a feldühödött tömegtől?

- Milyen buszsofőr az, aki elviszi a pedofilt szerencsétlen kisgyerekhez?

2010. febr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%

"- Milyen orvos az, aki segít egy összevert pedofilon?

- Milyen tűzoltó az, aki eloltja egy pedofil felgyújtott házát?

- Milyen rendőr az, aki megvédi a pedofilt a feldühödött tömegtől?

- Milyen buszsofőr az, aki elviszi a pedofilt szerencsétlen kisgyerekhez?"

Szerintem ez a hülyeség.

Egyébként az jobb ha mondjuk 10 évig a normális dolgozó emberek pénzéből tarják el a pedofilt(kaja,rezsi,börtönőrök fizetése,stb..)?Meg azéból akinek a gyerekét talán egész életére lelkibeteggé tette?

2010. febr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

12:24:

Az egyik topicban meg is mondtam egy vérlibsinek aki jött "a hozzám hasonlókra meg hozzá hasonlókra is szükség van" vérnyál dumával, hogy eleget tettek már az országért, köszönjük szépen nekik, most pedig akár távozhatnak is a Gyurcsányi úton, vagy elkezdhetik adni maguknak a Kuncze által ajánlott arzénos kezelést.

A törvényeink, jogrendszerünk és büntetéseink annyira felháborítóan túlliberalizáltak, hogy lényegében SEMMI visszatartó erejük nincs ... ezért lépten nyomon meg is szegik ... ez pedig a KÁOSZhoz vezet!

2010. febr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

18:36 "A kasztrálásnak nem az a lényege, hogy ne tudja az illető a szerszámát használni, hanem hogy ... ne érezzen nemi vágyat"


Tévedés. A szexuális ragadozók ellen nem véd, ugyanis ők a hatalom és a vadászat miatt csinálják, meg az áldozat rémülete miatt. Attól, hogy nekik nem áll fel a szenvedélyük sértetlen marad.


"Nem tudom ez mennyiben elrettentőbb mint egy börtön egy pedofilnak"

A börtönt max hallomásból ismeri. A kivégzést meg ott nézi hetente a tévében. Tudja, hogy következőnek akkor ott ŐT fogják vinni. Persze ha a börtönből is élő adásban menne, ahogy a feka alázza és erőszakolja, annak is lenne elrettentő ereje, csakhogy ennek leadását a libsi bűnvédők sosem engednék meg.


"akkor is voltak tolvajok, mikor levágták érte a kezét, és most is vannak, és nem is kevesebben"

Hogy te mekkkkkkkora HATTTTALMASAT tévedsz!


"működne egy chatpedofil kommandó"

Mondanék egy példát az életből. KeletMo: éveken át erőszakolt meg egy cigány egy féligmeddig rokon 8 éves kiscsajt, tehát TÉNYLEGESEN PEDOFÍLIA a tényállás. Mit kapott? 1 év felfüggesztettet!

Ugyanakkor ha soha nem nyúlt volna gyerekhez, de a gépén találnak 5 képet, akkor 5 év letöltendő?

Majd ha a TÉNYLEGES pedofilok ellen valódi törvények és büntetések születnek, akkor kezdhetünk a megelőzésre is koncentrálni ... addig ez csak humbug meg mese.

2010. febr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

22:06

22:17

tökre igazatok van

tényleg

ezt nézzétek,teszeni fog

[link]

2010. febr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

A börtönbüntetés mellett kardoskodóknak:

"A börtön sem gyógyít

A pedofília mint tünet kezelése nehéz, időigényes és legtöbbször eredménytelen, mert a szexuális szokások olyan mélyen az ösztönökben gyökereznek, hogy alig van esély a megváltoztatásukra. Legfeljebb a hajlamaik feletti önkontrollt lehet bennük erősíteni. Az egész személyiség kezelését, "felnövesztését" célzó hosszú, kitartó pszichoterápiával azonban szexualitás terén is érhetők el eredmények. A pszichológusok egyetértettek abban, hogy a börtön nem gyógyír a pedofil bajára, társadalmunkban erre a problémára még nem találtak igazi megoldást."

2010. febr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!