Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet tenni, ha a felső...

Mit lehet tenni, ha a felső lakó azt állitja, hogy a nálam használt vizet az Ő órája méri?

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 19:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ár a vizmü főmérnöke is kinnt járt,semmi rendelességet nem talált.Újabban azt állitja nálunk tűz volt,de letagadom.Mit csináljunk?De volt,hogy az ajtónkra kiirta,hogy lopjuk a vizet,s leszek szives nem terhelni a vizórájt.
2010. febr. 7. 19:14
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
kell neki ajánlani egy jó pszichiátert vagy pszichológust
2010. febr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene vele foglalkozni? Állítson csak amit akar, persze ha meggyőződtél róla hogy nem úgy van.

Az utolsó mondat már mondjuk keményebb. Meg lehetne próbálni egy feljelentést rágalmazás miatt.

2010. febr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy szomszédom, aki egyszer megjelent egy telefonszámlával, hogy fizessem ki, mert túl magas neki, s biztosan véletlenül az én telefonálásomat neki számlázták ki, mert én tudok nyelveket, s biztosan sokat telefonálok külföldre. Fel volt háborodva, hogy nem vagyok hajlandó fizetni, s amikor mondtam, hogy tegyen panaszt a távközlési cégnél, még meg is jegyezte "nem fogsz ilyen ócska dumával lerázni engem!".
2010. febr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Beázás történt? Akkor lehet, hogy jogos, csak a tűz kiszárította a plafont....
2010. febr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg neki h hagyja abba a zaklatásotokat, és ha nem teszi akkor jelentsd fel a pi*ába. csak ebből értenek.
2010. febr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, rá kell hagyni csak magadat idegesíted.
2010. febr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Túl sok bolond ember van ebben az országban. A 70 éven felüliek legalább fele már elhülyült. Én is gyakran találkozok ilyenekkel. Hogy mit lehet tenni? Hát zavard el, ugasd le! Ha egyértelmű ellenállásba ütközik, akkor a legtöbb lekopik.
2010. febr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Két éve ezzel szórakozik,meg van győződve,hogyh mi ereszjük a csapot akkor nála forog a vizóra.Járt már a Cégbiróságnál is,hogy ki fizesse meg az Ő kárát.De kiragasztotta az ajtómra is,hogy ne terheljem a viz óráját,de egy idegen jön,az még el is hiszi,hogy igy van.Mi csak úgy hivjuk,hogy a lepkevadász,mert olyan lepke begyűjtöt rakott ki és ráirta,hogy leszek szives már végre kitakaritani,de annyi esze már nem volt,hogy az a környékből 2oo méterrről odacsalogatja.Én meg ráirtam,hogy úgy rakjon valamit az ajtómra,vagy a leveles ládámba,feljelentem a jegyzőnél zaklatásért.Azóta vagy 5 oldalas levelet irt a Lakásszövetkzetnek,hogy nálam tűz volt,s letagadom,s azért nem csöngetett be,ert lekiabálom.De volt ár olyan is aikor azt ondta a képviselőnek lakoltasson ki a saját lakásomból.Mindenki a házban magyarul röhög rajta,de ondtam a háziorvosnak is ai közös,hogy kérem a jegyzőtől a kivizsgálását,mert valami gond van nála.Biztos ha kigyúrt boxosék laknának itt,már azok lerendezték volna.
2010. febr. 8. 07:53
 10/12 anonim ***** válasza:
Ostoba panelproli, be kell verni a pofáját, akkor kussba lesz.
2010. febr. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!