Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha kiderül, hogy egy férfi...

Ha kiderül, hogy egy férfi olyan gyerek után fizet tartásdíjat, aki nem is az övé, de az anya ezt elfelejtette közölni, akkor milyen jogorvoslatra számíthat?

Figyelt kérdés
2015. jan. 1. 15:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
33%

nálad is impotenciát okozott az ovszer, csak máskép.


ha az ovszer lett a téma akko rképtelenné váltál a normális keresésre.


érdekes nekem ezt adta ki az egyik első találatkor, csak ép nem impotens módón kerestem:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__27..

2015. jan. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:
89%

# 61


Ha már szerinted "impotens" keresésnek minősül, hogy a szóbanforgó téma kapcsán ezt a gyakoris kérdést nem sikerült fellelnem a világhálón, elárulod, hogy - a te logikád szerint - mit kell a keresőbe írni ahhoz, hogy találatként feldobja ezt mondjuk a Google, vagy más keresőprogram?


Másrészt, szerinted, abból, hogy egy szexuálisan tapasztalatlan 18 éves srác, aki saját maga úgy fogalmaz, hogy "rossz méretet vettem, és szorított, nem bírtam felhúzni, fordítva próbáltam felhúzni, stb....lány előtt is égtem már be. Jó nagy balf* sz voltam, kár szépíteni.", ennyi negatív tapasztalat után, - nyilván pszichés okokból - normális erekció után az óvszer felhúzása előtt lelankad, VALÓBAN az következik, hogy az óvszer (úgy általában véve) impotenciát okoz a férfiaknál? :-)))

2015. jan. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:
0%

"óvszer impotencia"


nyilván ha egy harmadik gyakori de semmitmondó szóval nehezited a keresést akkor nehezeddni is fog.


de akiigazán keresni akar az nem bonyolitja hanem egyszerüsiti


te inkább azt akartad elhitetni, hogy ez nem ig yvan, azért kerestél úgy, hogy tévutra vidd a keresést.


azonban ez inkább azt bizonyitja, hogy belül mélyen magad is lehetségesnek tartod. mert ha nem igy lenne akkor be merted volna irni a normál, megfelelő keresést is, és nem viszed tévutra a folyamatot

2015. jan. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:
55%

de a második: az első találatból akarsz levonni messzemenő következtetést, és miután ez nem megy, ezt is ellenérvként próbálod felhozzni.

pedig jól tudod, hogy nem egy találat számit hanem sok.

vajon miért nem mered a többit is megvizsgálni,miért az elsőt támadod, és miért annál próbálsz leragadni?

2015. jan. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:
93%

Az óvszer impotenciát okot? :-)


Persze, a pasinak semmi felelőssége, ő maximum a szerencsétlen áldozat lehet :)

2015. jan. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:
27%

hehe impotencia és felelősség?


tul sok szeszt vettetek szilveszterre és még mindig nem fogyott el?

2015. jan. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:
91%

# 63


Nem tartottam "semmitmondó" szónak az "okoz" szót, mivel azt állítottad, hogy az óvszer impotenciát okoz.


Egyébként először rákerestem csak az "óvszer", illetve "impotencia" szakakkal, amire utólag nem is emlékeztem, csak akkor láttam, hogy ismerősek a találatok az első oldalon, amikor a válaszodat olvastam.


Épp azért szűkítettem le a keresést, mert így az összes olyan dokumentumot feldobja a Google, ahol úgy szerepel a két szó (akár külön mondatban), hogy nincsen ok-okozati összefüggés a kettő között. (Pár példa a sok közül: "Lehet, hogy impotens lettem? ... Elkaphatok nemi betegséget úgy, hogy elcsúszik az óvszer?" / "Az alkalmi merevedéshiány még nem impotencia! Ám kétségtelen .... Parfümök; Óvszerek; Krémek, sprayk; Intim higénia." / "láttam olyan óvszert amin fel lett volna tüntetve hogy S,M,L,XL,XXL méret. ... Dohányzás és az impotencia..")


Nem "tévútra vinni" akartam a keresését, mert tényleg érdekelt, hogy lehet-e ilyen összefüggés - akár a férfiak egy kis hányadánál (tisztában vagyok vele, hogy attól, hogy én még nem hallottam valamiről, nyilván létezhet), hanem a releváns találatokra leszűkíteni.


Továbbra is fenntartom azt a véleményemet, hogy ha lenne rá komoly bizonyíték, hogy az óvszer impotenciát okoz, vagy okozhat, akkor lenne erre a mondattöredékre legalább egyetlen találat a Googl-ban - egyikre sincs egyetlen sem, úgy sem, ha a szórendet megváltoztatom.


Nem akartam az első találatból messzemenő következetetést levonni - te voltál az, aki épp ezt linkelte be, azért arra reagáltam.


Sokkal több időt nem szánnék a keresgélésre, mert az első két oldalon egyetlen olyan komolyabb írást találtam (a házipatika.com cikkét), amiben valamifajta ok-okozati összefüggésről írnak, de ott is "átmeneti merevedési zavarról", ami akkor következik be, ha valaki felveszi az óvszert, nem pedig olyan impotenciáról, ami a férfi termékenységét akár akkor, akár a későbbiekben hátrányosan befolyásolná.

2015. jan. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim ***** válasza:
3%

# 58


Az a nonszensz, hogy a nők mindenáron a férfiakra akarják áthárítani a felelősséget.

Nincs olyan hogy húzzon óvszert, köttesse el magát, vagy ne szexeljen, ennyi erővel az abortuszt is betilthatnánk. Vagy a férfi is kérhetné azt, hogy mivel nem gyereknemzés céljából szexelt, ezért nem fizet majd gyerektartást.

Ez olyan mint, hogy hogy az anya nem vehető elő mert nem tudta, hogy a gyerektartást fizető férfi nem a gyerek apja mert ő közben félredugott.

Már nem tudtok mit kitalálni csak a szavakkal játszatok, mert ennyire fáj, hogy a férfiaknak is lehetnek jogaik. Teljesen megrészegültetek a hatalomtól.

2015. jan. 4. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:
85%
hú de sötét vagy 11%
2015. jan. 4. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim ***** válasza:
88%
#68: te dugjál guminőt, az való neked, és azzal vagy egy szinten.
2015. jan. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!