Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tegyek ha becsaptak?

Mit tegyek ha becsaptak?

Figyelt kérdés

Sziasztok mit tehetek ha becsaptak esetleg rendorseg?

Csereltem telefont valakivel szemelyesen talalkoztunk es az ileto fel ajanlota hogy ket het cseregaranciat ad ha valami nem tetszik visza csereli, a helyzet hogy a telefon amit adot egy klon sajna kesobb jotem ra mit tehetek telefon szam amit adot mar nem el semit nem tudok rola semi papirt nem irtunk segitsetek


2014. nov. 28. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Csapd ki!
2014. nov. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem első körben ismerkedj meg a helyesírással. Ha rájössz, hogy az nem egy személy, már jó úton jársz...
2014. nov. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 tetro ***** válasza:
50%
Próbáld megszeretni a klónt.
2014. nov. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Nyelj egyet és lépj túl rajta. Buta voltál, csúnyán rászedtek. Se adásvételi, se semmi infó az illetőről. Ilyennel a rendőrség se tud mit kezdeni...
2014. nov. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az olx sem tud segiteni a rendorsegnek? Ip cim?
2014. nov. 28. 21:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Magadtól térdeltél le a szopáshoz. Ezek után nincs kinek sírnod. Legjobb ha tudsz belőle tanulni. Pl csapj be ugyanígy két embert, már is kerestél rajta.
2014. nov. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem sirok csak erdekelt hogy van meg remeny megtalalni, ennyi az egesz
2014. nov. 28. 21:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Az olx nem fog még a rendőrségnek sem ip címeket kiadni ilyen bemondásokra hogy "ez és ez átvert egy telefonnal, igaz hogy semmi bizonyíték nincs rá hogy bármilyen árukapcsolás történt köztünk". De ha kiadná is, mit kezd vele a rendőrség. Megállapítja hogy melyik városból jelentkezett be az illető? Mert kb annyira megy vele..
2014. nov. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A rendőrségnek nincs kapacitása ilyesmi után menni.. Nekem a 150 rugós kerékpáromat lopták el, azzal sem tudtak mit csinálni, egy mobiltelefoncsere ügyben a kisujjukat sem fogják mozdítani sajnos.


Buta voltál, ez jó tanulópénz. Mostantól legalább jobban résen leszel :) Sajnálom.

2014. nov. 29. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!