Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szlovák vagyok de barátnőm...

Szlovák vagyok de barátnőm budapesti és szeretnék Magyarosrszágon munkát vállalni. Hol induljak el?

Figyelt kérdés
Adókártyához kell lakcímkártya ahhoz viszont mi kell munkavállalói engedély de ahhoz mi kell?
2010. jan. 25. 17:49
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

"A hungaristák nem utálják a Szlovákokat? Vagy csak a zsidőkat gyűlölítek? Nem prokációból kédezem, hanem mert nem tudom ezeket."


Én vagyok, akihez címezted a kérdést! Röviden válaszolva: Nem! Nem gyűlöljük a szlovákokat! És egyik más Kárpát-medencei népet sem! Akikre te gondolsz, ők a soviniszták! Ők gyűlölködnek, nem pedig mi! A nemzeti radikálisok között van sok belőlük, de persze ott sem mind ilyen. Általában keverik a fogalmakat. Mi a szomszédos országok nacionalista szervezeteivel próbálunk együttműködni, elismerjük őket honképes és talajgyökeres népeknek, a csonkaország helyreállítását is inkább konnacionalista szövetségek keretében képzeljük, mintsem a "mindent vissza" irreális és jelenleg értelmetlen alapján. Azért sem gyűlöljük a testvérnépeket, mert az ellentétek köztük és köztünk mestrségesek, nekünk nem ők a fő ellenség, hanem a szabadkőműves zsidó világhatalom, de ez már egy másik téma....

A lényeg csak annyi, hogy egy hungaristát sosem hallasz gyűlölködni a szomszéd népek felé. Szálasi, Hlinka, Codreanu és Pavelics eszméi testvéreszmék.

2010. jan. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Felvidéki magyar?

Szlovák magyar nincs!!

2010. jan. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

23:41


"szabadkőműves zsidó világhatalom" :D ezt is kifejtenéd!


Nekem írtál, köszi.

Amúgy tegyük fel,látsz vagy tudsz egy egyszerű zsidóról,aki tisztességes ember,mint jónéhányan,azt is elitéled és gyűlölöd.

Vagy csak a csaló lopó emberek jönnek szóba.

Vagy a pénzükkel van a bajod,hogy nekik van,neked meg(esetleg nincs). Vagy minden gazdag ember zsidó?!

Lehet sokat kérdezek,de légyszíves válaszolj ezekre,mert nagyon érdekelne.

Üdv

2010. jan. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!