Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szlovák vagyok de barátnőm...

Szlovák vagyok de barátnőm budapesti és szeretnék Magyarosrszágon munkát vállalni. Hol induljak el?

Figyelt kérdés
Adókártyához kell lakcímkártya ahhoz viszont mi kell munkavállalói engedély de ahhoz mi kell?
2010. jan. 25. 17:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
52%

Bocs, de te nem szlovákiai magyar vagy? :)

Nem minden a személyi...

2010. jan. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
13%
sehogy se indulj el köcsög szlovák maradjon otthon, nálatok a magyar még magyarul sem beszélhet akkor ti is maradjatok otthon.
2010. jan. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
59%

Kedves kérdező


A fenti két hozzászólás remélem egy életre elvette a kedved ettől a balkáni koszfészektől. Ezzel a mentalitással fogsz találkozni, ha idejössz: agresszív nacionalisták, akik magyarabbak a magyarnál, meg hivatásos gyűlölködők. Ha esetleg határon túli magyar vagy, akkor se számíts túl sok jóra: nagyon sokan meg fognak lepődni, hogy nem beszélsz iszonyatos tájszólással, nem a magyar himnusz a csengőhangod, és semmi bajod a zsidókkal.

2010. jan. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
78%

Az első válaszban mi volt erőszakos?

Ha szlovákiai, és magyarul ír, feltételezem, hogy szlovákiai magyar. /felvidéki/ Ennyi.

2010. jan. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Hivatalosan szlovák állampolgár vagyok de MAGYAR!!!!!!
2010. jan. 25. 18:10
 6/23 anonim ***** válasza:
75%

Testvérem!

Szerintem próbálkozz a bevándorlási hívatalban!

Ott szerintem biztos segítenek!

Ja és elnézéseded kérem a 2. beszóló nevében, ilyenkor szégyellem magam!


2. válaszoló! Tudod ,nem minden Szlovák utálja a Magyart se,csak a hozzád hasonló b*zik!

Lehet lepontozni!

2010. jan. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Nem értem hogy mennyi IQ szükséges ahhoz hogy értelmezzen valaki egy kérdést és arra tudjon választ is adni!!

Kérek mindenkit hogy a kérdésre válaszolJon,ha problámája van akkor írja ki külön kérdésben vagy kezeltesse magát!

2010. jan. 25. 18:12
 8/23 anonim ***** válasza:
22%

"Adókártyához kell lakcímkártya ahhoz viszont mi kell munkavállalói engedély de ahhoz mi kell?"


Mielőtt bárkinek az iq-ját sértegeted, tanulj meg írni, de legalább írásjeleket kirakni,mert így k*rvára nehéz értelmezni!


Én írtam az előzőt ,de már lehet megbántam és tényleg a 2.nak van igaza. Szerinted mi f*aszt írtam, ha nem a választ. Amúgy meg mire megírtam ,addigra a válaszod már kint volt.

2010. jan. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Mondom magyar vagyok.tudok írni semmi baj a kérdésemmel.

a válaszod meg nem láttam amikor írtam a kommentem.

Türelem emberek!!

2010. jan. 25. 18:35
 10/23 A kérdező kommentje:

Miért ez a gyűlölködés?!

Nem értem az embereket!

Szánalmas!!

Akinek inge vegye magára!

2010. jan. 25. 18:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!