Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Facebook feltöréssel gyanúsíth...

Facebook feltöréssel gyanúsíthatnak?

Figyelt kérdés
A volt barátom nem tud belépni a facéjába és állítja azt én törtem fel!Éjszaka irkált IP címet is,hogy honnan léptek be,mert megküldte a face, és megy feljelent,ígéri lefoglaltatja mind az összes gépet ami van a lakásomban.Én nem is annál a szolgáltatónál vagyok,valami Telenor Hungaryt írt. Az ő feltételezése alapján elvihetik a gépeket? Én ilyet még nem is hallottam !Szerintetek?Válaszokat köszönöm.
2014. okt. 5. 11:02
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kamuzik.
2014. okt. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Már ez nekem is eszembe jutott,mível éjjel 3 -kor irkált! Kérdeztem is tőle,talán unatkozik? :)
2014. okt. 5. 14:00
 13/30 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Azt mondja hétfő reggel 8 óráig adjam vissza,mert indul a rendőrségre"


Mondd neki, hogy jó utat. És röhögj az arcába.

2014. okt. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
13. Mondtam neki,mehet nyugodtan felőlem! Csak idegesített nehogy itt tényleg elvigyék a gépeket,a gyerekem azon dolgozik! Közben beszéltem rendőrrel,ő is azt mondta,ilyen nincs! Az IP nem a miénk,miről beszél??
2014. okt. 5. 17:08
 15/30 kovpet ***** válasza:
100%

"Sőőt,tegnap valami olyasmit beszélt,mivel ő a rendőrségnél dolgozik mint bizt. őr,vannak jó ismerősei."


Hát, ez már önmagában elég egy rendőrségi feljelentésre. Már hogy te, ismeretlen tettes ellen, hatalommal való visszaélés és vesztegetés vádjával...

2014. okt. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
15. Oké,köszike! :)
2014. okt. 5. 20:27
 17/30 tabaki válasza:
100%
Amit a volt barátod művel, az zaklatás, ő maga pedig beteg. A fentiek alapján nincs épelméjű ember, aki bármit igazolva látna, nemhogy még hivatalos eljárást indítson. Most még IP-címekkel, szolgáltatóval dobálózik, de azt máris elhagyta valahol, hogy mindennek logikai kapcsolatban is kéne lennie veled. Legközelebb már arra hivatkozik, hogy bodobácsot látott a szalonnán, vagy a hangok mondták. Komolyan, ijesztő.
2014. okt. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
76%

"Egy apró részlet. A facebook tuti nem adta ki így neki az ipcímet. "


Ez biztosan nem igaz. Minden ismeretlen helyről való belépésnél megy egy e-mail, amiben benne van az IP cím.

2014. okt. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 tetro ***** válasza:

16.56

számtalan helyről léptem már be a facebookomra. soha nem kaptam még ilyen emailt.

2014. okt. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
80%
18-nak igaza van!! Pont egy hete jártam így, nemhogy az ip címet de a helyet is megírták ahonnan próbalkoztak (aki én voltam, csak külföldön voltam).
2014. okt. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!