Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Facebook feltöréssel gyanúsíth...

Facebook feltöréssel gyanúsíthatnak?

Figyelt kérdés
A volt barátom nem tud belépni a facéjába és állítja azt én törtem fel!Éjszaka irkált IP címet is,hogy honnan léptek be,mert megküldte a face, és megy feljelent,ígéri lefoglaltatja mind az összes gépet ami van a lakásomban.Én nem is annál a szolgáltatónál vagyok,valami Telenor Hungaryt írt. Az ő feltételezése alapján elvihetik a gépeket? Én ilyet még nem is hallottam !Szerintetek?Válaszokat köszönöm.
2014. okt. 5. 11:02
1 2 3
 21/30 kovpet ***** válasza:
81%

Lehet, hogy van ilyen biztonsági beállítás, de én nem tudok róla.

Mondjuk itt az a kérdés, hogy mi az ismeretlen hely?

Ha egy szolgáltató dinamikus poolját használja valaki, akkor egy másik szolgáltató tartománya? Vagy külföld, geoip alapján? Vagy állítható?


Mondjuk mindegy, mert az IP nem sokat jelent, nem hozható összefüggésbe az emberrel feltétlenül. Egy ember jöhet több IP-ről és egy IP-ről jöhet több ember (ez utóbbi nem is meglepő, így lesz, amíg az ipv4 van túlnyomó többségben).

2014. okt. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Hát,reggel fél 8-kor felébresztett,hogy mi lesz,adom,nem adom,mert megy feljelent! Jó utat kívántam neki! :) Ami az emailba való küldést illeti,állítólag oda sem tud belépni! Hát akkor így járt!Nem tudok már erre mit mondani...
2014. okt. 6. 21:07
 23/30 anonim ***** válasza:
68%

"Lehet, hogy van ilyen biztonsági beállítás, de én nem tudok róla. "


Van. És köszönöm mindenkinek, aki 51%-re értékelte a tényszerűen helyes válaszomat.

Már elég régen regisztráltam a Facebookra, tehát nem tudom alapértelmezés szerint milyen biztonsági intézkedések engedélyezettek, és mik nem.

2014. okt. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
68%
23-as én sem értem mi bajuk, mi ebben olyan hihetetlen?? Próbálja ki bárki.. én felpontoztalak :) mert így van és kész.
2014. okt. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 kovpet ***** válasza:
68%
Lepontoztak úgy, hogy jót mondtál és te meglepődsz rajta? Új vagy itt, ugye? :)
2014. okt. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztam le senkit,mkinek ment a zöld pacsi! :)Igen,nekem is jön értesítő ha idegen helyről lépnének be,de nekem be van állítva a kódgenerátor! Nem tudom a kettő összefügg-e?

Változás állt be,ma írta a drága,hogy eltekintett a feljelentésemtől,röhöghetek a markomba és én egy számítógépes bűnöző vagyok! :D :D Ez dili... ,esküszöm!

Még egyszer köszönöm mkinek a válaszokat!

2014. okt. 7. 21:21
 27/30 tabaki válasza:
100%
Gondolom, el akart menni a rendőrségre, de elloptad a bérletét...
2014. okt. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Tabaki! Ez jó! :) Nehogy rászólj és holnap vagy még ma hajnal 3-kor ezért ébresszen fel! :D
2014. okt. 7. 21:34
 29/30 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"ma írta a drága,hogy eltekintett a feljelentésemtől,röhöghetek a markomba"


Ne a markodba. Ahogy írtam korábban is: a képébe! :)

2014. okt. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Koplárovics Béci : Ha véletlenül találkozom vele,úgy lesz!! :D Köszike.
2014. okt. 7. 21:50
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!