Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A diplomaosztóm időpontjában...

A diplomaosztóm időpontjában meg kell jelennem tanúként a bíróságon. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
A szomszédba törtek be és én láttam, a rendőröket is én hívtam. Értem,hogy ez fontos az ügyintézéshez, de nekem most pont akadna egy fontosabb dolgom.
2014. jún. 29. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
3%
Nem mész el, majd megtartják máskor a tárgyalást. Van egy olyan érzésem, hogy a vádlottnak is valami "sürgős" dolga akad majd.
2014. jún. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Jelezd időben a bíróságon, ezt szerintem elfogadják. A diplomaosztót nem lehet más időpontra áttenni, de egy tárgyalást igen, ha feltétlenül szükségesnek tartják a vallomásodat.
2014. jún. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
4%

A bíróság az elsőrangú, bármilyen kis piszlicsáré ügyben hívnak!

Tudja meg mindenki!?

2014. jún. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Számomra az, hogy ünnepélyes keretek között kézhez kapjam három éves munkám eredményét, az kicsit előrébb való.
2014. jún. 29. 18:21
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha kérésre átrakható a tanúmeghallgatás más időpontra azt meg lehet próbálni, de a diplomaosztón nem kötelező megjelenni, úgy tudom. Át lehet venni nem ünnepélyesen is az oklevelet.
2014. jún. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Mi bajod lehet? 5 ezer?
2014. jún. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12%

Bocsánat!

Én sem halasztanám el az ünnepélyt!

Tanú, vagy sem, telefon! Nem igaz, hogy egy nap KETTŐ eseményt nem lehet lezavarni...!

2014. jún. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Telefonálj be a bíróságra, hogy ilyenkor mi van. Olyat ne csinálj, hogy minden értesítés nélkül nem mész el, mert elővezettethetnek.

Kérdezz rá, hogy mi van, ha pl. külföldi nyaralás le van foglalva arra az időszakra, stb... Én csak egy sima válóperes tárgyalásra kértem halasztást és nem volt belőle gond, hátha neked is van mód arra, hogy más időpontban menj.

2014. jún. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!