Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem vagyok biztos az ovuláció...

Nem vagyok biztos az ovuláció időpontjában. A csatolt hőgörbe alapján segítene valaki? Részletek lentebb.

Figyelt kérdés

Görbe itt: [link]


Nem vagyok biztos az ovuláció időpontjában, mert a vártnál két nappal előbb pozitív lett az LH-teszt, a várt időpontban pedig ismét leesett a hőmérsékletem. Mennyire biztos az LH-teszt?



2014. febr. 12. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 10 - ére tippelek, ha fent marad, vagy még emelkedik, akkor valószínűleg aznap lehetett. Én úgy hallottam, az ovuteszt nem mindig az ovuláció időpontjában lesz pozitív, hanem lehet olyan is, hogy előtte (ezt kérem, erősítsék meg gyakorlott ovutesztelők, én csak görbézni szoktam!) Látom, antiboitikumot szedtél, beteg voltál? (Csak azért kérdezem, ert az viszont belezavarhat a hőgörbébe.)
2014. febr. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hmm... tojásfehérjés nyákod is a pozi LH teszt napján volt... de nem látok egyértelmű növekedést, még 10-e óta sem. Nem ment a cover line fölé a görbéd...

Vagy nem sikerült kiszabadulnia most a petének, vagy később reagál a szervezeted hőemelkedéssel... Kíváncsi vagyok merre indul holnap.


Amúgy előző hónapról van hőgörbéd??? Ha igen, belinkelnéd?

2014. febr. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Én is gondoltam arra, hogy az antibiotikum bezavart, fülgyulladásom volt.

Sajnos az elmúlt ciklus közepén kezdtem a hőmérőzést, így még nem tudom, hogyan kellene kinéznie peteéréskor. Viszont a tegnapi nap meg a mai nap már 36.9 a hőmérséklet.

Azért reménykedek, hogy ebben a hónapban összejön végre a baba...

2014. febr. 13. 09:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Drukkolok neked :) (Első válaszoló voltam)
2014. febr. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szia ! 07.-én volt ovud
2014. febr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
látom, hogy negatív lett az ovu teszted, de fura hogy egy nap pozitív és előtte is neg. és utána is neg.
2014. febr. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nincs meg az ovu teszted vagy fénykép róla amit feldobnál megnézném....?!( ha nem gond)
2014. febr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nincsen sajnos, de tutira pozitív volt 8-án. Erősebb csík volt mint a kontrollcsík, valamint az előtte lévő meg utána lévő napon is halvány volt.
2014. febr. 17. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!