Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 14-éves alányom, összejött...

14-éves alányom, összejött egy24-éves fiúval mit tegyek?

Figyelt kérdés

Emiatt a kapcsolat miatt rosszul tanul, flegma nem lehet vele beszélni. Nem érti meg, hogy neki még tanulni kellene. A srácot már kétszer elvertem, beszéltem a gyámügyisel, mivel a lányom sirma ment az iskolába

amikor előtte lecsavartam két fülest a srácnak,kifaggatták és azt mondta,hogy fél hazamenni mert meg fogom verni.Behivattak az iskolába és azt mondta nem tudok velük tenni semmit jogilag. A rendőrök se kecsegtettek semmi jóval mivel a lányom is akarja, és már betöltötte a 14-et. Van erre valami megoldás?


2010. jan. 2. 18:34
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
22 :19 kakálj g*c*t!
2010. jan. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

14:38-as,te meg nyald ki anyád valagát !!!!!!!!!!!!!!

Te gyökér !

2010. jan. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Am. igazad volt múltkor, eltértünk a témától :) !
2010. jan. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

érdekes helyzet... elmesélem a sztorimat aztán a véleményeket,aztán gondoltok amit akartok:)

én 16 éves vagyok. és 29 éves párommal élek már fél éve boldogan. A családom nagyon gáz,apám piás,anyám otthagyta,internetfügő lett. apám vert,idegileg kicsinált,öngyilkos akartam lenni.

kb 1 éve másik városba jöttem anyámmal és öcsémmel bár nem akartam,mikor sirtam,üvöltött,hogy ne hisztizz büdös kölyök. na megismertem páromat(anyám már fél évvel korábba ismerte) egymásba szerettünk. A család összes mindensége feljelentett minket még az atyauristen valagában is,apám meg idejött erőszakoskodni és hátulról lecsapta(pedig nem kis ember) na aztán elegem lett és eljöttem.

kitartott mellettem,feláldozta a barátait és még sok minden mást,többekközt két fogát. imádjuk egymást.

az én véleményem az: mennyit tudna a srác feláldozni a lányért? mennyit képes megtenni a szerelméért? ha eleget,akkor szereti,és nincs gond. de a lánnyal

2010. febr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

folyt.

de a lánnyal el kell beszélgetni,mert mindez nem mehet a tanulás és egyéb dolgok rovására. figyelni kell rá,és amig ezekkel nincs gond, nem lehet probléma a kapcsolatából sem.

más: ne tartsuk burokban a gyereket. nem azt mondom,hogy 10 évesen lökjük a farkasok elé,de hamar meg kell tanulnia ,hogy az életben soka csalódás,és bőven kijut majd belőle neki is.

csak a sulira figyeljük. nálam ez lett elrontva.

2010. febr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Szálj be harmadiknak... Ezen akkorát röhögtem XD a nap poènja XD
2010. febr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!