Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 14-éves alányom, összejött...

14-éves alányom, összejött egy24-éves fiúval mit tegyek?

Figyelt kérdés

Emiatt a kapcsolat miatt rosszul tanul, flegma nem lehet vele beszélni. Nem érti meg, hogy neki még tanulni kellene. A srácot már kétszer elvertem, beszéltem a gyámügyisel, mivel a lányom sirma ment az iskolába

amikor előtte lecsavartam két fülest a srácnak,kifaggatták és azt mondta,hogy fél hazamenni mert meg fogom verni.Behivattak az iskolába és azt mondta nem tudok velük tenni semmit jogilag. A rendőrök se kecsegtettek semmi jóval mivel a lányom is akarja, és már betöltötte a 14-et. Van erre valami megoldás?


2010. jan. 2. 18:34
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
79%

Ott cseszted el, hogy nem nevelted meg rendesen. Most már hiába ütöd nem érsz el vele semmit.


Ebbe bele kell törődnöd, az ilyen kapcsolatok hamar véget érnek. A csalódásból majd talán tanul.

2010. jan. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim válasza:
71%
Nem kell megfenyíteni. Tudjuk, hogy nem normális ez így, legyél vele kedves, DE! ültesd el a bogarat a fülében. Mondj neki olyan dolgot, amit felnőtt fejjel tudsz, hogy egy 24 éves akarna, vagy amit tenne, de a lányodnak nem tetszene. Kitalálsz pár ilyen dolgot, elmondod a lányodnak, valami nyugodt körülmény között, de ne legyél ellenséges, mert akkor csak azért is ellenkezőt fogja csinálni. Hidd el, mihelyt a gyerek próbálkozik, a lányodnak fel fognak tűnni a dolgok, és már kicsit nem úgy fog hozzáállni.
2010. jan. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim válasza:
100%
Utolsó!Nem feltétlenül a szülők hibája!Engem anyukám egyedül nagyon rendben nevelt, mégis 15 évesen volt barátom.Nem ellenezte, mivel előtte 2 évvel halt meg apum,talán örült is, hogy nem vagyok egyedül.Ugyan én tanultam rendesen. Másfél év után magamtól jöttem rá, hogy korai ez még,és én szakítottam!!!
2010. jan. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim válasza:
Bocsi, annak szólt, aki írta, hogy az anya cseszte el
2010. jan. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

Hogy és hol jön össze egy 14 éves lány egy 24 éves fiuval?

Na ne,most 8.-os?És nem fogad szót?

Ha terhesen megy haza,akkor is azt fogod mondani, hogy pedig jól elverted öket,de nem hatott?

Kőkorszak vagy 21.század?

2010. jan. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
22%
14 éves? az még nem nagykorú azt hiszem gyerekkorú ilyenkor még egy nagykorú nem nyúlhat hozzá büntetlenül.Mi az hogy nem lehet vele semmit csinálni?megkérdezném a srácot hogy ha a gyerek a kamatyoláshoz nagylány esetleg viheti és gondoskodjanak egymásról ha tudnak és nem tartja durvának egy 14 éves gyerekre felügyelni és felelőséget vállalni nevelni,taníttatni ehhez mit szól?.Ez durvának tűnik de úgyse megy bele.Annyira nem bátrak az ilyenek ez beteges ha valaki ilyen korban 14 éves csitrikre bukik.A fiú szülei mit szólnak hozzá?Nem kell elengedni a kiscsajt sehová, elé kell menni még a sulihoz is és ha elege van az égésből abbahagyja.Ha hagyod akkor még az is lehet hogy a srác rossz útra tereli abbahagyja a sulit elkallódik.Aki így viselkedik azt nem lehet komoly férfinak tekinteni.Veréssel az ember nem megy semmire bele kell sulykolni az agyába hogy egyelőre nem ő ítéli meg mi a jó neki és ezért még egyszer hálás lesz.
2010. jan. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok mindent tehetsz, nem sért a srác törvényt, ha nem erőszakos. TE viszont már igen, a fiú TÉGED beperelhet testi sértésért (említetted, hogy többször megverted). Én megértem az indulatodat, átérzem a helyzeted, ezért te érdekedben mondom, hogy ne adj erre neki lehetőséget. Jobb lesz, ha beletörődsz, az ilyen kapcsolatok nem hosszútávúak. Ha meg olyat tenne a fiú, amiket előttem szólók leírtak, már a törvény is melletted áll.
2010. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Az iskolában jöttek össze az a köcsög közmunkán volt ott.

Atanárok meg nem foglalkoztak vele hogy szünetbe mit csinálnak a gyerekek.

Mellesleg ez a(köcsög)cigány,és már volt hasonló dolog kiskorúvaL. Én csak attol félek hogy csak adig kell neki.

Alánnyal mint mondtam nem lehet beszélni mert egyből rámfordul , flegma nem érdekli semmi.Iskola előtt és után találkoznak a munkahejemröl nem tudok mindig eljönni hogy kisérgessem az iskolába.

2010. jan. 2. 19:50
 19/36 anonim válasza:
100%
nem hiszem h a verés vagy a pofon segít , de ha olyan a szitu akkor el kéne beszélni mindekkőtvel először egyenként aztán hármasban...
2010. jan. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim válasza:
71%

Kedves anyuka,velünk is ugyanez volt a gond.A fiunak nagyon rossz híre volt a környéken,verekedôs típus volt.A lányom pedig félévig titokban tartotta.Nem tudtunk mit tenni,mert volt olyanra is példa,hogy elszökött hozzá.Majd elhivtuk magunkhoz a fiút.Nem orultem ,hogy egyutt vannak.

Azota a lányom is észhez tért és szakitott vele.

2010. jan. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!