Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 14-éves alányom, összejött...

14-éves alányom, összejött egy24-éves fiúval mit tegyek?

Figyelt kérdés

Emiatt a kapcsolat miatt rosszul tanul, flegma nem lehet vele beszélni. Nem érti meg, hogy neki még tanulni kellene. A srácot már kétszer elvertem, beszéltem a gyámügyisel, mivel a lányom sirma ment az iskolába

amikor előtte lecsavartam két fülest a srácnak,kifaggatták és azt mondta,hogy fél hazamenni mert meg fogom verni.Behivattak az iskolába és azt mondta nem tudok velük tenni semmit jogilag. A rendőrök se kecsegtettek semmi jóval mivel a lányom is akarja, és már betöltötte a 14-et. Van erre valami megoldás?


2010. jan. 2. 18:34
1 2 3 4
 21/36 anonim válasza:
31%
az ő dolga hogy mit csinál.. neked mi bajod van a sráccal? és mi jogon ütöd meg? most ezért őis feljelenthetne téged hogy bántalmazod.. gondolkodj mááár. neked az baj ha a lányod szeret valakit? kortól függetlenül :S
2010. jan. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim válasza:
66%
ha igyáll a helyzet akor viszont addig ütném amig látom
2010. jan. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Jammie Supefly
2010. jan. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Szerintem ebbe ne nyugodj bele. Ne hagyd hogy a lányod rossz úton járjon, az iskola fontos. Rövidebb-hoszabb rossz időszak is nagyban befolyásolhatja a jövőt. Ha van apuka küld rá a srácra, vagy közössen beszélgessetek, egyezzetek meg szabályokba és mérsékelve engedd a kapcsolatot. Természetessen a kihágásért büntetés jár(Pl:megvonás). Persze kell a kölcsönös bizalom. De ha nincs meg a megfelelő érettség, értelem, akkor nincs megoldás, állandó lessz a feszültség.
2010. jan. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Amúgy az ilyesmi magától is gyakran megoldódik.

Talán szakítani fognak hamarossan...

2010. jan. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Egy milliót tennék rá, hogy a 14 éves lánynak nincs apja, vagy nem tartja vele a kapcsolatot!

Kérdező igazam van????

Megismerkedett azzal a 24 éves marhával, és most tudat alatt az apját látja benne.

Kedves anyuka, ha nem akarod, hogy a lányod 15 évesen egy leélt k. legyen lépned kell.

A lánnyal beszélni kell, ha kell pofon is vágni.

A fiú szüleihez meg el kell menni és kérdőre vonni őket, hogy mit akar a mamlasz 24 éves fiúk egy tinilánykától.

A tinilányoknak az első szex lesz a mérvadó.

Ha összemocskolják őket 5 perc alatt, úgy hogy fel se izgatják akkor egy kalap szar lesz a szexuális élete.

Egy ilyen mamlasz fogja, 3 perc alatt beleélvez a szájába, a hajára veri a g*c*-t és aztán megy útjára.

A kislány meg szalad sírva vissza anyuhoz. De addigra már az egész falu, tömbház azt beszéli, hogy a kis Dórika lenyeli a g.-t, és mindegyik környékbeli elkezd neki udvarolni, hogy ő is a hajába verje a g.-t.

Ezt meg kell előzni.

Ha nem teszed akkor egy büdös, f***tarisznya lesz a lányod. bár már lehet késő, és megdugta. Akkor meg a lányodban feltámad a éhség, és menne a f. után, mint a tüzelő szuka.

Nőgyógyászhoz el kell vinni, hogy nem-e mocskolta-e már össze?

A Megoldás: Csak korban hozzá illővel ismerkedhessen! Azok is megdugják majd egyszer, de az más.

2010. jan. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
9%

Bár bocsánat, de milyen anya vagy te, aki ezt hagyja, hogy egy gyerekhez, mert akár többnek néz ki a korához képes, akár nem, akkor is, még 14 évesen még bőven gyerek, egy 24 éves fiatal ember járjon ? Nem tudom felfogni !

Mert tuti, hogy szerelemből jár hozzá, lefekteti egy párszor, meg jó ki használja, és ott hagyja, ez lesz !

Ezt garantálom neked ! Meg ilyen korban nem a pasikon kell járni az eszének egy 14 éves kislánynak, hanem tanulnia kellene, ha nem az utcán szeretne megélni !

Egy 18 éves lány !

Na üdv !

2010. jan. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, azt akartam volna írni, hogy NEM szerelemből jár hozzá !!!
2010. jan. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
31%

Hagyj engem békén, nem kívánnám folytatni ezt a vitát, meg am. is hülyékkel nem tárgyalok !

Szia !

Szebb jövőt !

2010. jan. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim válasza:

Hagyjátok már abba ezt a korkülönbség nem számít dolgot!Már nagyon idegesítő!Feltételezem a 14-15évesek írkálják mindenhova ezeket a baromságokat.Persze ti mindenkinél jobban megmondjátok a frankót,mert akkora az élettapasztalatotok,h az általános meg a gimi kerítésén túl nem terjed.Az ilyen kérdések nem nektek vannak feltéve.Az majd milyen fasza lesz,ha ti 30évesek lesztek,a palitok meg 70...CSAK ilyen apróságokra nem gondoltok!Normális ember tudja,h egy felnőtt férfi semmit nem akar egy ilyen kislánytól,társaság előtt szégyenli,közös témájuk nincs,mi is lenne?Kell vmi megoldásnak lennie,ez szörnyű...

20/L

2010. jan. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!