Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ki tudom kerülni a gyerektartást?

Ki tudom kerülni a gyerektartást?

Figyelt kérdés

sziasztok.

röviden a történet..volt 1 barátnöm 8 honapig. terhes volt.öszevesztünk.jelenleg 5 honapos terhes. de neki már más van.tudom nem jo dolog de igy már a gyerekhez sem kötödök .

rámtudja bizonyitani a gyereket?hisz én a a biroságon elöadhatom azt is:hogy 5 honapos terhes volt tölem elvileg és már másal volt ö jött ment én gondolhatok akármire is.

ugye a logikám szerint akor ö jöhet azal hogy apasági vizsgálatal.Én mondhatom azt hogy rendben indicsd el a te költségeidre.hisz nem nekem fontos.hogy megkeresd ki a gyereked apja..



2014. ápr. 11. 16:01
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
100% ban nem vagyok benne biztos mert vellem élt ez tény de mikor az anyjához ment haza kitudjam it müvelt a mostani ura..az anyja szomszédja szoval.
2014. ápr. 11. 16:41
 12/27 anonim válasza:

Ha volt eszed megcsinalni azt a gyereket,akkor arra is legyen eszed,hogy normalis korulmenyek kozott nojon fel!

Ez a "semmikeppen nem fizetek gyerektartast" eleg jellemtelen hozzaallasra vall! Ha nem is kotodsz hozza,akkor is a te gyereked!

Ha kiderul,hogy a tied,akkor viseld a kovetkezmenyeit!

2014. ápr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
88%

Ha nem Tőled van a gyerek és ez a teszten be is bizonyosodik,akkor Te jobbra, Ő balra megy. Nem perelhet gyerektartásért,semmiért se,mivel ha nem tőled van a gyerek és a kapcsolatotok alatt fogant,akkor simán megcsalt,tehát Ő jön ki rosszul.

Ha a teszt az bizonyítja,hogy Te vagy a gyermek apja, akkor fizetned kell gyerektartást. Ezt a gyerek 18 éves koráig köteles vagy. Egy módon tudsz majd tőle megszabadulni,ha a nőt valaki elveszi és a férj nevére veszi a gyereket (de nem is biztos,hogy nevére kell,hogy vegye,csak vegyék el a nőt).

2014. ápr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
85%

Imádom a péntek délutánt.


Legalább ne csinálnál ilyen kamu helyesírási hibákat (hamar kiderül, hogy nem valódi rossz helyesírásról van szó), akkor néhány órán át orránál fogva tudnád vezetni a népet, de így...

2014. ápr. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Utolsó, sajnos a gyerekcsinálásra az írástudatlanok is képesek, tehát eltudom képzelni, hogy nem kamu. Valószínűleg ez az "úr" is szexelni meg haverozni járt az iskola helyett. :)
2014. ápr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
#14 :D Hol hibázta el a helytelenséget? Komolyan érdekel. Nekem elég hitelesnek tűnik. Aztán ki tudja.
2014. ápr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
16%

"nem fözöt nem takaritot amiota terhes let szépen szoltam ö haza ment és már másal él "


Először a helyesírásodon akadtam fenn, de aztán rájöttem, hogy te is az a beteg agyú, töketlen, senkiházi fajta emberszülemény vagy, aki azért mert pötse van, azt hiszi, hogy munka után már semmit se kell csinálnia otthon. Mert pötse van.


'Há a zasszony főzzön, mosson takaríccson, aza dóga'


Két dolog miatt tette jól hogy elhagyott:

Buta vagy: helyesírás, életszemlélet stb.

Gerinctelen vagy: megcsinálni volt kedved a gyereket, de felelősséget vállalni már nincs kedved?


A hozzászólásom nem a férfiak ellen szólt.

2014. ápr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
92%

nem hiteles, mert aki ilyen hibákat vét, nem fogja leírni azt sem jól, hogy költségeidre vagy megkeresd (most csak a nyitó van előttem).

Nem azon buknak le, hogy sok a rossz, hanem hogy marad benne jó, amit pont olyan elv alapján írunk, mint a szövegében található néhány másik szót.

2014. ápr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
vagy anyja, szomszédja... a leggyakoribb, hogy valaki ezeket nem tudja leírni, a hosszú msh-t sokkal kevesebben tévesztik, hiszen az szóban is hallatszik. össze, mással, ejtéseben is tudod, hogy hogyan kéne írnod... anyja... nem is úgy írod, ahogy ejted. Túl sok gyerek helyesírását javítom naponta, szakmai ártalom.
2014. ápr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
6%
Ha a volt barátnő akkora nő hogy most már más f**zát sz*pkodja akkor ahhoz is legyen nő hogy saját pénzéből nevelje fel a gyerekét.
2014. ápr. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!