Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ki tudom kerülni a gyerektartást?

Ki tudom kerülni a gyerektartást?

Figyelt kérdés

sziasztok.

röviden a történet..volt 1 barátnöm 8 honapig. terhes volt.öszevesztünk.jelenleg 5 honapos terhes. de neki már más van.tudom nem jo dolog de igy már a gyerekhez sem kötödök .

rámtudja bizonyitani a gyereket?hisz én a a biroságon elöadhatom azt is:hogy 5 honapos terhes volt tölem elvileg és már másal volt ö jött ment én gondolhatok akármire is.

ugye a logikám szerint akor ö jöhet azal hogy apasági vizsgálatal.Én mondhatom azt hogy rendben indicsd el a te költségeidre.hisz nem nekem fontos.hogy megkeresd ki a gyereked apja..



2014. ápr. 11. 16:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha te vagy az apa, veled fogják kifizettetni a teszt árát. Nem tudod kikerülni a gyerektartást. Bár amilyen bunkó vagy, én a helyében lehet csöndben maradnék, és inkább hazudnék valamit a gyerek apjáról, nehogy kiderüljön, hogy te vagy az...

Eszem megáll. Ha meg tudtad csinálni, vállald érte a felelősséget. Légy férfi.

2014. ápr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
A bíróság kötelezhet téged DNS tesztre. Ha te vagy az apja, perkálhatsz 18 évig. Megjegyzem tök jogosan.
2014. ápr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%
Igen, de ha az apasági vizsgálat azzal az eredménnyel zárul, hogy tőled van a gyerek, akkor szerintem annak a költségeit biztosan rád terhelik. De ha nem, akkor is megéri neki elvégeztetni, hogy utána fizetned kelljen a gyerektartást. Szóval nem valószínű, hogy meg fogod tudni úszni.
2014. ápr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatod, de ha tőled van a gyerek, akkor a gyt-n kívül a perktg is téged terhel.
2014. ápr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Értem.nem érzem magam bunkonak. nem fözöt nem takaritot amiota terhes let szépen szoltam ö haza ment és már másal él ezt elég nehéz elfogadni hisz mellete lenne a hejem ugy érzem.de nem tudok a gyerekhez sem kötödni igy.hisz a korházba is ha bemenék mikor szül. nem én hoznám haza öket hanem a mostani. nehéz ezt feldolgozni. és ugyérzem látni sem akarom ött sem és senkitsem.semiféleképen nem fogok gyerektartást fizetni .akor mi a következö lépése a biroságnak ha nem fizetek?
2014. ápr. 11. 16:12
 6/27 moonlightsentinel ***** válasza:
100%
Leemelik a számládról abban a pillanatban, ahogy rákerül valami pénz.
2014. ápr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
91%
"Nem érzem magam...." Pedig az vagy.
2014. ápr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
de hát ö akarta hogy igy legyen higyétek el ezt csak az tudja aki benne van az én gyerekemet várja és már más...alata legalább szülte volna meg..szociális segély. megy a számlámra anak hány %emelhetnék le?
2014. ápr. 11. 16:22
 9/27 anonim ***** válasza:
#3, ha nem tőle lenne a gyerek, ugyan miért kellene tartást fizetnie? Ne beszélj össze-vissza.
2014. ápr. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Tőle van. Tudja ezt ő is.
2014. ápr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!