Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Láttátok a tegnapi hìra...

Láttátok a tegnapi hìradót az agyonvert 2-3 éves kislänyról?

Figyelt kérdés
Felháborìtónak tartom hogy ilyen megtörténhet és az az egy pozìtiv oldala van ha egyáltalán lehet ilyet mondani hogy a media foglalkozik vele,eljut az emberekhez hogy milyen a magyar jogalkotás a magyar jogrendszer.az a bìrónő aki a körülmények ellenére az anyának adta a gyerekeket azértbmert minden esethez nem tud kimenni ,környezettanulmányt csinálni ,megnézni attól én is elvenném a gyerekét!!!!csak mert a jó magyar jogrendszer kimondja hogy 3éves koráig az anyja mellett a helye a gyereknek!!!én ugyan ìgy vesztettem el a gy.elhelyezési pert...jönnek a gy.védelmisekkel meg a gyámüggyel ami jó lenne ha nem a csókosok által/szerint működne!!az ember fia senkire/és semmire nem számìthat mertva jog nem védi őket csak kötelezi a gy.tartás fizetésére és sajnos a gy.elhelyezés nem arról szól hogy a gyereknek hol a jó!!!!???/
2014. jan. 28. 08:53
1 2
 11/17 Andizsuzsi ***** válasza:

"Utolsó elvitte a képet csak nem törődtek vele, mert nem bizonyíték egy kép. Ügyvéde nyilatkozta vagy ki, hogy azért nem számított mert lehet csak elesett."


Pont erről beszélek. Nem a válóperes tárgyalásra kellett volna a fényképeket elvinni, sőt, fényképezni sem kellett volna. Orvoshoz kellett volna vinni a gyereket, látleletet vetetni és feljelentést tenni.

2014. jan. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Amìg nincs jogerős bìrósági ìtélet azzal kapcsolatban hogy ki a gyerek törvenyes gondviselője,és a másik fél mikor hol mennyi időre láthatja a gyereket.addig anyuka vagy engedi hogy a tartózkodási helyén a gyereket láthassa,megtiltja a láthatást ami megesik vagy ha apuka nagyon teper akkor a gyámügyön egy órára láthatja a gyereket.NEM viheti el sehová mivel 3év alatti.az okosok szerint szükség van anyukára aki ha engedte es végignézte mi lett a kislánnyal nem hiszem hogy támogatta volna apuka ötletét hogy dokihoz menjen.még a végén az apa megy börtönbe nem????
2014. jan. 28. 12:34
 13/17 Andizsuzsi ***** válasza:
53%
De azért valamikor csak lefényképezte nem? Gondolom anyuka akkor sem volt ott. Most te csak kifogásokat keresel apuka számára. Felesleges. Ő ugyan olyan hibás ebben a dologban, mint az összes többi szerv, aki látta, hogy mi történik és nem tett semmit. Nagyon sajnálom az apát, sőt valahol az anyát is, de a felelősségük közös.
2014. jan. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Hol a magyar gárda, hogy tüntessen a fehérbűnözés ellen?
2014. jan. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nah igen.., ha a gyerek. Megüti magát csúnyán akkor viszem az orvoshoz az is tény.. Sajnos a lányom egy egyszerű orraeséstől, úgy hogy be sem verte a fejét kapott már visszacsapódásos agyrázkódást (pedig már 3,5 éves) se egy kék folt semmi.. Csak hányt... Azőta, ha bármi van inkább megnézetem..múltkor a sarka repedt, pedig csak ugrált.. Kis béna a kincsem:) jah és éppen csak fájlalta, enm volt sírás semmi.. Megnézettem..repedt:S azt mondták gyakori.. Kímélni..persze egy 3 éves gyerek...és a kímélet..

Ebben az esetben én is azt mindim, hgy minden akin köze vot a gyerekhez hibás.(perszeleginkább a bántalmazó) de az összes szomszéd, védőnő apa, anya..stb...)

2014. jan. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Elismerem hogy mindenki sáros a dologban aki ek egy kicsit is köze volt a gyerekhez de valamiért csak az anyának adták a gyereket mert ott volt biztosítva a lelki,szellemi,fizikai fejlődése..


Leginkább tényleg a magyar jogalkotásra a rendszerre vagyok dühös...minek kell még megtörténnie a változáshoz??

2014. jan. 28. 20:41
 17/17 A kérdező kommentje:
előző gondolatomat befejezve sajnos mindig az anyák kapják a felügyeletet akármilyenek is legyenek.már csak azt remélem az a mocsok aki ezt tette jó sokáig fog ülni ezért!!!anyuka meg soha nem feledi kire bìzta a gyerekét...
2014. jan. 28. 20:45
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!