Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A nyomozati jegyzőkönyvek...

Norbertho Maestro kérdése:

A nyomozati jegyzőkönyvek alján található Robot Zsaru kód alapján ki lehet-e deríteni, hogy az adott jegyzőkönyv milyen dátummal készült?

Figyelt kérdés

2014. jan. 24. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:

természetesen igen, na az más kérdés, hogy ha ők követtek el visszadátumozást, átdátumozást stb valami/valaki érdekében/ellen, akkor akarják-e tudatni veled, és vajon te így civilként hogy tudsz hozzá jutni a valós infóhoz ... (én nem sok esélyt látok rá ...)


De szóval milyen szempontból érdekelne?

2014. jan. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából arról lenne szó,hogy egy büntetőügyben keletkezett egy bizonyos irat egy bizonyos dátummal,ami szerintem jóval később lett megírva mint ami a papíron szerepel és olyan tartalma van,ami nem lenne felhasználható,ha nekem lenne igazam.
2014. jan. 24. 16:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!