Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a megerőszakolás bűn mert...

Ha a megerőszakolás bűn mert komoly lelki sebeket okoz, akkor az iskolai alázások miért nem?

Figyelt kérdés

Ha valakit megerőszakolnak lelkileg sérül még ha testileg nem is annyira. Ez a helyzet az iskolai alázásokkal is.

Ez miért nem büntethető ugyan úgy?



2014. jan. 19. 19:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, téged már erőszakoltak is, meg aláztak is, hogy ennyire ismered a hasonlóságot? Beteg vagy...
2014. jan. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
54%
Mert az ombucman megvédi a cigányokat!
2014. jan. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
19%
Drága kérdező, definiálnád nekem az iskolai alázást? Ha ,,megmondom egy osztalytarsamnak hogy szerintem nem jó arc", valamint a "megerőszakolom az osztályterem közepén" szélsőségek közötti óriási intervallumban te pontosan hol húznád meg a már büntetendő cselekmény határát?
2014. jan. 20. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Van egy szervezet, amelyik már ráharapott erre a megfélemlítésre: [link]


Kicsit politika szaga van, de hát Istenem. Választások vannak.

2014. jan. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Testileg nem is annyira? Neked mennyire tetszene, ha tövig benyomnának valamit a seggedbe, hogy bereped az ánuszod?


Tudod, komolyan vettem volna a kérdésed, ha nem vonsz párhuzamot a nemi erőszakkal. Egyet értek, hogy a suliban szörnyű dolgok vannak. Engem lány létemre egy nagydarab szociopata a földre lökött, és addig rugdosott, amíg nem kaptam levegőt, csak mert sorban álltunk, és hátulról előre lökött a tömeg.


Tudom, milyen érzés, amikor csak békésen ülsz, és látod, hogy jönnek, és körbeülnek, és imádkozol, hogy történjen valami, a tanár nézzen ide, mert ha te magad szólsz, akkor csak még nagyobbat kapsz.


Ha ilyet mondasz, az csak azt jelenti, hogy a sok r0hadék kezdi kiverni belőled az empátiát, és te is olyan kis szociopata leszel.

2014. jan. 21. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!