Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hallgathatok az utcán Divízió8...

Hallgathatok az utcán Divízió88-at meg hasonlókat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy lehetne fülhallgatóval is, de szimplán mert egy bunkó állat vagyok, a cigányok képébe akarok vigyorogni a "megdögletek romák" közben. Természetesen a kérdés a jogi vonzatokra vonatkozik, nem félek pár hiperpigmentált vadbaromtól, csak az érdekel, hogy alapvetően alkotmányellenes szövegű zenéket hallgathatok e az utcán. Köszi.
2009. nov. 16. 23:23
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
45%
Alap, hogy nem hallgatok nyilvános helyen hangosan zenét.
2010. aug. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

hallgatni nem bűn ! de bunkóság és veszélyes !

Bunkóság: zenét hallgatni utcán !

Veszélyes: 25 hiperpigmentált kan és úgy nyüszitesz mint a bodri kutya !

Szerintem pl: pesten ne csinálj ilyet mert meghalsz 1-2 nap alatt ! És nem alkotmány ellenes a szöveg mivel SZÓLÁSSZABADSÁG !!

2010. aug. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim válasza:

Tedd nyugodtan de csak pár haver kíséretében:D

Anno mi is így csináltuk csak pankok voltak a célpontban az Ostoba című számmal amit még a hétköznapi hülyék írtak szerintem szép átköltés lett belőle (kösz Divízió88)

cigányok ma súlyosabb bűnöket követnek el tényleg el kéne rettenteni őket a szokásos népi szokásaiktól...

2010. aug. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
55%
D88 D88 D88
2010. szept. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim válasza:
Hallgasd csak nyugodtan! De védd is meg magad a retkes orkoktól mert tudod egyedül nem bátrak csak 20an.Szánalmasak. Kitartás!
2011. márc. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim válasza:
Kezdjük azzal hogy szerintem már az is bunkózás hogy utcán/vonaton bárhol hangosan hallgatják a zenéjüket, általában a teknós köcsögök szokták ezt csinálni, de csinálhatod te is nyugodtan..
2011. márc. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 Hun Dávid válasza:
Nyugodtan hallgathatsz, de csak ha ott van haverod, vagy egy (láthatóan) fajgyűlölő, tapasztalatból tudom, hogy ha már ketten vagytok, akárhányan vannak, össze vissza fossák magukat.
2011. márc. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim válasza:
0%

Gusztustalan a rasszizmus.

Bár tény, hogy az etnikumok nagy része rossz. Gyilkol, lop, egyéb. De! Van egy pár (sajnos nem sok) egyetemet végzett, jó munkával rendelkező roma. Szóval nekem nem a fajjal van bajom, hanem a rossz emberekkel. Mert egy magyar ember is lehet rossz. Vagy éppen egy német vagy egy francia is. Mindegy. Nem a nemzetiségtől függ.

És ne azzal akarjunk a hyelzeten változtatni, hogy "nyírjuk ki a cigányokat!", hanem próbáljuk őket egy magasabb színvonalra hozni. (Bár tény, hogy nagy részük nem is igazán akar tanulni, dolgozni, de a maradéknak meg kéne adni az esélyt.) És persze, ha provokálod őket ilyen zenékkel, attól csak rosszabb lesz a helyzet, mert a dolgozó roma is azt fogja mondani, hogy oké, akkor majd ő is kinyírja magyarokat, mert szidja a népét. És ennek sose lesz vége. És ezt a témát is lehetne taglalni nagyon sokáig....

2011. márc. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Hallgassad nyugodtan.Én is szoktam.És a rasszizmus nem gusztustalan,csupán az igazságot szeretnénk bevezetni.Egy Niggerek,zsidók,cigányok,sárgák,kommunisták csak fehér magyar emberek által lakott országot szeretnénk létrehozni.
2011. ápr. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:

Kitartás Bajtárs!

Amúgy biiiiiiiiiirkanéééééép... beeeeeee beeeeee beeeeeeee...

Bégessetek csak, én inkább teszek valamit. Ha kell kimegyek az utcára és hallgatom a D88-at, jöjjenek rám 20an miattam. És nem futok el. Elvernek? Pont leszarom. ELEGÜNK VAN MÁR, EGY A TÖRVÉNY, ITT MI VAGYUNK OTTHON!

2011. ápr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!