Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hallgathatok az utcán Divízió8...

Hallgathatok az utcán Divízió88-at meg hasonlókat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy lehetne fülhallgatóval is, de szimplán mert egy bunkó állat vagyok, a cigányok képébe akarok vigyorogni a "megdögletek romák" közben. Természetesen a kérdés a jogi vonzatokra vonatkozik, nem félek pár hiperpigmentált vadbaromtól, csak az érdekel, hogy alapvetően alkotmányellenes szövegű zenéket hallgathatok e az utcán. Köszi.
2009. nov. 16. 23:23
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
77%
Persze, hogy hallgathatsz. Én is láttam jó pár ilyen figurát, a kutyát nem érdekli, legfeljebb azt gondolják, hogy huzatod van. Utána viszont légy szíves ne sírd tele az internetet a "mentem békésen az utcán, és belém kötött pár retkes ork" című körlevéllel.
2009. nov. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
45%

hallgathatsz, jogi következméne nem lesz, de azon se lepődj meg, ha néhány "hiperpigmentált vadbarom" majd jól pofánvág.

mondd, te teljesen normális vagy?

hergelni akarod a "hiperpigmentált vadbarmokat", aztán ha jól elkalapálnak, akkor meg szaladsz a kurucinfora sírni, hogy "azok az állatok megvertek, mert magyar vagyok"

nem, nem azért fognak megverni, mert magyar vagy, hanem azért, mert egy barom vagy.

2009. nov. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
19%

Hallgathatsz.

De valóban egy rohadt bunkó dolog, semmi emberség nincs benned. Rosszabb vagy mint a cigányok akiket utálsz... valaha belegondoltál már?

2009. nov. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Pont az ilyen nyivákolós embereknek szeretnék példát mutatni. A magyar ember ne rettegjen a kisebbségtől, bakancs és pár haver, aztán jöhet akárhány ork...
2009. nov. 16. 23:44
 5/41 A kérdező kommentje:

23:43

nem ölök, nem lopok, nem csalok, csak a lelkébe gázolok



gondold végig...

2009. nov. 16. 23:45
 6/41 anonim ***** válasza:
43%
azért megnézném az arcod nethuszár, hogy hogy is állna a szád, ha összeszaladnál néhány "retkes orkkal"... azt hiszem, egyből kisebbre vennéd az arcod :)
2009. nov. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
88%
Nem rettegek, de utálom a beszűkült, agresszív és primitív zenéket. Ahhoz meg elég felnőtt vagyok, hogy a kedvenc rockzenekaraimat ne üvöltessem az utcán i-podon, mint a tizenéves kiskölykök. Nem ettől lesz valaki jó fej, hidd el.
2009. nov. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
37%
azt hiszem, neked sürgősen orvoshoz kellene menni... (ha egyáltalán lehet még gyógyítani az állapotod)
2009. nov. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
87%

:D


Ez azért provokációnak minősül szerintem,de nem tudom.


Anno még ifjú szakközepes koromban én is csináltam hasonlót a haverokkal.

Utaztunk hazafele a buszon a haverokkal azt a cigánygaleri hátul hangosan hallgatta a nyomorék zenéjüket,kiabáltak meg beszólogattak az öregeknek.Azt már unta az egész busz őket,de senki nem mert szólni,mert akkor egyből rászállnak.

Azt egyik megállónál szálnak fel a bőrfejű ismerősök.

Na mondom ez jó lesz:)

Egyből elő a telefont!Megkerestük a Divizió88 Cigánykérdés című számát és fullhangosan nyomtuk a buszon.


Erre cigányok egyből elkezdtek odajönni,fenyegetőzni azt mikor a bőrfejű ismerősöket meglátták mindjárt beszartak azt visszahőköltek.Következő leszállónál mind leszállt nagy fenyegetőzések közepette.

Mi meg a buszon ülők meg jót röhögtünk rajtuk:D


Hiába nah,késő gyermekkoromat éltem akkor:)

2009. nov. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
18%
Nem, nem hallgathatsz. Szemetet ne hallgass, se az utcán, sehol máshol.
2009. nov. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!