Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hallgathatok az utcán Divízió8...

Hallgathatok az utcán Divízió88-at meg hasonlókat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy lehetne fülhallgatóval is, de szimplán mert egy bunkó állat vagyok, a cigányok képébe akarok vigyorogni a "megdögletek romák" közben. Természetesen a kérdés a jogi vonzatokra vonatkozik, nem félek pár hiperpigmentált vadbaromtól, csak az érdekel, hogy alapvetően alkotmányellenes szövegű zenéket hallgathatok e az utcán. Köszi.
2009. nov. 16. 23:23
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
38%
Van egy csomó magyar aki hazug, gyilkos, nőket erőszakolnak meg minden nap, bankautomatákat rabolnak ki, akkor te is ilyen vagy? Gondolkodj már mielőtt általánosítasz.
2009. nov. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
63%
ha ennyi eszed van, akkor inkább akassz a nyakadba egy utálom a cigányokat táblát, és sétálj be a magdolna-közbe. nem kell ehhez ájpod, nagylegénykedni lehet zsírkrétával is.
2009. nov. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
69%

Na írni akartam hogy én is hallgatok de látom sokan nem szeretitek.:D A zenéről annyit hogy elég rasszista és csúnyán is beszélnek de elég egyedi mert nem sok ilyen csapat van aki ilyenekről énekel.Amúgy csak pár számukat hallottam de inkább maradok a megszokott zenéknél.

Ja amúgy hallgathatsz csak saját felelősségedre!

2009. nov. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
19%

Nagylegénykedj zsírkrétával!:DDD Ez tetszik!

Persze hívd a bakancsos haverjaidat, hogy ne legyél egyedül! Szánalmas!

2009. nov. 17. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
38%
Ha meg példát akarsz mutatni, élj keresztényi életet!
2009. nov. 17. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
41%
Gondolsz arra,hogy az ocsmány zenét gyerekek is hallgathatják?A cigányokat pedig miért kell hergelni?Okkal fogják gyűlölni a magyarokat,ha állandóan fenyegetitek őket a Gárdátokkal!Te nem magyar vagy,hanem egy ostoba bunkó,aki csak rosszat akar magyarnak és cigánynak egyaránt. Szégyelhetnéd magad!
2009. nov. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
52%

Pont ma veszekedtem egyik osztálytársammal erről.Épp a D88 egyik számát halgattam a terembe mire bejön az osztálytársam és megkérdi:"Ugye tisztába vagy azzal hogy ez bevan tiltva?"

Mondom neki nem,mert nincs betiltva...

Ő meg válltig állította hogy igaza van...De ezekután ő is belátlatja hogy nincs igaza:D

Az egy másik dolog hogy nem koncerteznek és nem adnak ki cd-t,de hallgati miért ne lehetne?

Hajrááá D88:)


L/15

2009. nov. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
57%

Jogállammal, demokratikus, felvilágosult értékrenddel ellentétesek a szövegeik. Guminácik, még ahhoz sem elég tökösek, hogy felvállalják az arcukat és személyüket.


Egy lánynak pedig szvsz borzalmasan áll ez a zene, illetve stílus.

2009. nov. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:

Igyekszem kulturált hangnemben reagálni mindenre.

1. Azért megyek bakancsos haverokkal mert az, ha egyedül mennék 10 cigány ellen, nem bátorság, hanem szimpla hülyeség lenne.

2. Azért megnézném ahogy a D88 szemébe mondjátok, hogy internetnácik... Azért nem vállalják az arcukat mert a szövegeik alkotmánysértők, és sokkal durvábbak mint pl. az Archívumé, vagy az Egészséges Fejbőré.

3. A D88 minőségileg tényleg förtelmes, de a szövegben van a lényeg.

4. Hihetetlen a felfogásotok, "ne keménykedjetek a cigányokkal mert megvernek" - röviden így lehetne összefoglalni, és ezt tudják ők is, ezt használják ki.

5. Én egy szóval nem mondtam, hogy a magyarok nem követnek el olyan bűnöket mint a romák, MAGAMRÓL beszéltem, én még életembe nem loptam egy csokinál többet, azt is 7 éves koromban. Szóval látatlanban legyetek szívesek nem ítélkezni fölöttem.

6. Látom a Divizióval van a fő bajotok, akkor legyen inkább Archívum, Egészséges Fejbőr vagy Vér kötelez. Ezek már minőségileg is sokkal jobbak, és nem mondhatjátok, hogy betűkaratésok, tényleg koncerteznek, mégha néha csak símaszkban is...

7. Nem vagyok egyébként náci vagy skinhead, hosszú hajam van és nincs különösebb bajom a zsidókkal, de utálom a cigányokat, az, hogy ti vakon jártok, tűrtök és csak bégettek a nyájjal, legyen a ti bajotok, a kérdésem NEM terjed ki a véleményetekre.

2009. nov. 17. 20:04
 20/41 anonim ***** válasza:
23%
ó he, szánalmas vagy
2009. nov. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!