Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bíróság bűnösnek ítélte az...

Zandagort kérdése:

Bíróság bűnösnek ítélte az apát! Eltilthatom?

Figyelt kérdés

Kedves fórumozók! Már nem először írok, és kérek tanácsot!


A mai napon 2013. október 14.-én déli 12:00-kor a XIX. kerületi bíróságon garázdaság ügyében a következő ítélet született:


A bíróság BŰNÖSNEK ÍTÉLTE 4 rendbeli bűncselekmény elkövetésével, így a garázdaság vétségében bűnös.


Ítéletek:


1 év felfüggesztett börtönbüntetés, 1 év közügyektől való eltiltás, továbbá 1 év közmunkára ítélés, valamint 107.000 Ft perköltség megfizetése az állam részére.


A bíróságon szavahihetősége megbukott, továbbra is állította, hogy nem volt a helyszínen sem akkor amikor a lányát bántotta, sem akkor amikor engem bántalmazott. Különböző munkahelyeket mondott, és rendre megbuktak a bizonyításon. Az albérleti szerződés a bíróság kezében volt, ám a vádlott továbbra is állította, hogy ő nem volt ott. A vagyonőri igazolványát bevonták, mert büntető pert ment ellene,ezt csak a felfüggesztett büntetés után kaphatja vissza. Tehát most munkanélküli.


Gyermektartást 2 és fél éve nem fizet, 620.000 Ft-tal tartozik. Emellett a lányához nem jön, állandóan beígééri, mégse jön, én pedig potyára viszem le a kicsit.


Mindezek után...eltilthatom az apjától?? Mert ugyanis megverte a lányomat, aki anno 10 hónapos volt.


Válaszokat köszönöm



2013. okt. 14. 21:46
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
az ex férj pénzét akarja, - egyértelmű. ribbantóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó
2013. okt. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!