Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bíróság bűnösnek ítélte az...

Zandagort kérdése:

Bíróság bűnösnek ítélte az apát! Eltilthatom?

Figyelt kérdés

Kedves fórumozók! Már nem először írok, és kérek tanácsot!


A mai napon 2013. október 14.-én déli 12:00-kor a XIX. kerületi bíróságon garázdaság ügyében a következő ítélet született:


A bíróság BŰNÖSNEK ÍTÉLTE 4 rendbeli bűncselekmény elkövetésével, így a garázdaság vétségében bűnös.


Ítéletek:


1 év felfüggesztett börtönbüntetés, 1 év közügyektől való eltiltás, továbbá 1 év közmunkára ítélés, valamint 107.000 Ft perköltség megfizetése az állam részére.


A bíróságon szavahihetősége megbukott, továbbra is állította, hogy nem volt a helyszínen sem akkor amikor a lányát bántotta, sem akkor amikor engem bántalmazott. Különböző munkahelyeket mondott, és rendre megbuktak a bizonyításon. Az albérleti szerződés a bíróság kezében volt, ám a vádlott továbbra is állította, hogy ő nem volt ott. A vagyonőri igazolványát bevonták, mert büntető pert ment ellene,ezt csak a felfüggesztett büntetés után kaphatja vissza. Tehát most munkanélküli.


Gyermektartást 2 és fél éve nem fizet, 620.000 Ft-tal tartozik. Emellett a lányához nem jön, állandóan beígééri, mégse jön, én pedig potyára viszem le a kicsit.


Mindezek után...eltilthatom az apjától?? Mert ugyanis megverte a lányomat, aki anno 10 hónapos volt.


Válaszokat köszönöm



2013. okt. 14. 21:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ezt te írtad?


"állandóan beígéri, mégse jön, én pedig potyára viszem le a kicsit."


Ne vidd le a kicsit, ha akarja megy, örülj neki, hogy nem akarja és kérj távoltartást.

2013. okt. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Akkor menj bíróságra.

Bár az eltiltás úgyis csak látszólagos lesz, mert eleve nem látogatja.

2013. okt. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Szamomra úgy fest, hogy a gyereked testi / lelki épsége árán is ragaszkodsz ahhoz az elvetemülthöz
2013. okt. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Kezdjük ott, hogy a 8. láthatás után már csak 2 után mentem le, de gyerek nélkül!!
2013. okt. 14. 22:06
 15/21 A kérdező kommentje:
Na akkor álljunk meg egy szóóóra!!!! Ha még mindíg őt akarnám, elváltam volna tőle??? NEM!!! Feljelentettem volna gyerektartás nem fizetéséért??? NEM!!! Feljelentettem volna zaklatásért és fenyegtőzésért, ha méég mindíg őt akarnáám??? NEM!!! Holtan akarom látni!!! Remélem ez minden eszement gyerek nélküli férfinak és nőnek megadja a váálaszt!!!!!
2013. okt. 14. 22:08
 16/21 anonim ***** válasza:
Persze mi vagyunk eszementek,mikkor te meg ilyen férfinak szültél.
2013. okt. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Atyaég, előbb tanulj meg egyértelműen fogalmazni, aztán háborodj fel. Abból indulunk ki, ahogy felteszed a kérdést.
2013. okt. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
64%
Már miért tilthatnád el? Mi vagy te, hatóság?
2013. okt. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Kikészítette szegény férfit, de a pénze azért kellene. Hát akkor ezután nyomorogjatok vagy keress egy másik birkát, aki eltart benneteket a porontyoddal. Nehéz lesz? IGEN.
2013. okt. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Andizsuzsi ***** válasza:

Nem tilthatod el.


Bár én nem értem, ha a volt férjed le se sz@rja a gyereket, egyszer sem volt eddig kíváncsi rá, akkor mi a lókakitól akarod eltiltani?

2013. okt. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!