Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hova forduljak mit kell...

Hova forduljak mit kell ilyenkor tennem?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 14:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha készítesz felvételt a későbbi telefonbeszélgetésről, azt jól fel lehet használni a Munkaügyi Bíróságon.Persze attól függ mi lesz a felvételen.

A volt főnököd láthatóan fél a pereskedéstől, ez pedig már fél győzelem.Sokat pereskedtem rendszerváltás óta. Ne add fel, fejezzétek be a pert.

A fenyegetésektől ne félj, nem így működik a világ.

2009. nov. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
biztos igy van hiszen az apeh vagyonvizsgálatott is elrendelt ellene!
2009. nov. 9. 15:48
 13/22 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

nem egyáltalán nem loptam !!!! csak az boszant hogy bele akarja keverni a kisgyermekemet mert elmentem a munkaügyi bíroságra és feljelentettem mert nem jelentett be a valoságnak megfelelően ! és most zsarol valyon mit takargat ennyire ?! hogy ilyenre vettemedet hogy megfélelmitsen !!!

xxxxxxxxxxxxxx

Ettől fél. Többféle törvénysértést követett el.

Ne hagyd magad, az igazságszolgáltatás egyre jobban dolgozik.

2009. nov. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted a feljelentést,ne félj nincs akkora hatalma főleg ha az apeh is rászállt plussz a munkaügy ....lesz elég gondja nem ér rá veletek foglalkozni!Így kéne minden adócsalót feljelenteni hisz az ügyeskedésüket mi adófizetők fizetjük meg ráadásként a sajátunk után!Minket lop meg!Gratulálok kitartás!!!!!
2009. nov. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztatásotokat !
2009. nov. 10. 05:54
 16/22 anonim válasza:
csak annyit mondok a telefon felvétel nem bizonyíték!!!
2009. nov. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
ÉS A KAMERA FELVÉTEL?
2009. nov. 11. 15:01
 18/22 anonim ***** válasza:
77%

Hat ahol feljelentetted az urget, ott modjal el mindent!!! Majd irnak neki hivatalbol, hogy ne fenyegessen benneteket, ne keverje bele a te csaladi eletedet, a gyerekedet, a ferjedet, senkit! Ahol feljelentetted, oda menjel be, es mondd el amit ide leirtal! Remelem jol meghuzkodjak, te pedig kapsz penzt szepen. Ne izgulj, nem fogja tudni kirugatni a ferjedet, a gyerekedet meg vegkepp beken hagyja!

De szoljal oda, irjal levelet a munkaugyi birosagnak, ird le amit itt elmondtal! Ez azert is jo, mert a birosag latja, hogy azert fenyegetozik ez a szerencsetlen, mert fel, mert van vaj a fule mogott. Mert hazudik.

Tudod a legjobb vedekezes a tamadas. Ne beszelj vele, ne foglalkozz vele, ne mondjal neki semmit, ne vedd fel a telefont, ne szoljal hozza!!! Majd a birosag rendezi amit rendezni kell! Ne feljel!

2009. nov. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Milyen kamerafelvetel? Teged vett fel kameraval, hogy loptal? Vagy ki kit vett fel kameraval?
2009. nov. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
ha én venném fel öt kamerával és bevinném mondjuk a rendörségre ! ( amikor ismét megfenyegetne)
2009. nov. 11. 16:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!