Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hova forduljak mit kell...

Hova forduljak mit kell ilyenkor tennem?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 14:10
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
A volt fönököm megzsarolt ha nem lépek vissza a munkaügyi pertől kirugatja a férjemet a munkahelyéről és elvetetti a gyerekünket (kam) a gyámügyel hogy nem rendesen neveljük öt ! És engem azzal vádol hogy loptam töle ! /állitolagos kamerája felvette / szerintetetek feljelentsem zsarolásért?
2009. nov. 9. 14:15
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Tanú van zsarolásra?A munkajogi pertől fél a drága,tehát azt vidd végig,egy jó ügyvéddel.A többit meg úgyis csak azért mondja,hogy megfélemlítsen
2009. nov. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
telefonon zsarolt meg !
2009. nov. 9. 14:31
 4/22 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon be lehet sz@rva, ha ilyen baromsággal fenyeget, hogy elveteti a gyereket a gyámüggyel.

Én feljelenteném zokszó nélkül. Küldenék neki egy példányt a feljelentésből, így aztán biztos nem merné kirúgni a férjedet.

2009. nov. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
A gyereket bemondásra senkitől nem veszik el maximum kimegy a gyámügy környezettanulmányra,és megnézi minden rendben van e.viszont okosabb ha a férjed másik helyet keres,úgyis csak kicsesznének vele.És legközelebb amikor felhív közöld vele,hogy a beszélgetést rögzíted,és nem fog fenyegetni.mindenképp folytatnám a pert mert a reakciójából ítélve nagyon be van tojva.
2009. nov. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
a férjem nem nála dolgozik ! csak azt mondta hogy betelefonál és kirugatja ! én dolgoztam nála csak !
2009. nov. 9. 15:13
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
legközelebb tényleg vedd fel a telefonbeszélgetést, állján készen erre mindig. legyen bizonyíték.
2009. nov. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%
amúgy loptál valóban? mert ha nem, akkor mit fosol ettől a fenyegetésétől, vagy esetleg van olyan felvétel amin olyan mintha lopnál?
2009. nov. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
nem egyáltalán nem loptam !!!! csak az boszant hogy bele akarja keverni a kisgyermekemet mert elmentem a munkaügyi bíroságra és feljelentettem mert nem jelentett be a valoságnak megfelelően ! és most zsarol valyon mit takargat ennyire ?! hogy ilyenre vettemedet hogy megfélelmitsen !!!
2009. nov. 9. 15:37
 10/22 A kérdező kommentje:
miért fél ennyire ?
2009. nov. 9. 15:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!