Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért nem vezetnek be egy...

Xyu kérdése:

Miért nem vezetnek be egy keményebb büntetést az ilyen embereknek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt azokra akik brutálisan bántalmazzák gyermeküket vagy megerőszakolják a saját kislányukat. Én nem csak bezáratnám őket mert ez egyszerűen könnyű halál az ilyen elmebeteg köcsögöknek. És még az is gyorsnak számít hogy a börtönbe pár hét leforgása alatt meg késelik vagy ilyesmi. Én személy szerint ezeket az embereket egy külön létesítménybe elszállíttatnám és ott addig kínoztatnám őket ameddig meg nem döglenek persze nagyon lassan... Nektek mi a véleményetek erről?
2013. aug. 27. 12:32
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Egy pár példa...


[link]


[link]


[link]

2013. aug. 27. 12:38
 2/20 tetro ***** válasza:
82%
Az hogy szívesen megnézném az arcod, amikor ez a törvény hatályba kerül, a szomszéd kislány valami félreérthetőt rajzol az oviban, egy pszichiáter belemagyarázza, hogy már pedig de molesztáltad, és mire kiderül, hogy a kislány csak egy cukorsüveget rajzol, és nem a p@cs@det, már letépték az összes körmöd és kiverték a fogaidat. Bizonyára ugyanez lenne a véleményed.
2013. aug. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
2013. aug. 27. 12:40
 4/20 A kérdező kommentje:
És akkor mi van ha belemagyarázza de nem erről van most szó amiket linkeltem ezek konkrét tények és látszata is van a dolgoknak nem egy kislány rajzairól van szó... És a te példádnak semmi alapja nincsen
2013. aug. 27. 12:42
 5/20 A kérdező kommentje:
Gondolj csak bele ha a te barátnőddel vagy az egyik ismerősöddel történne ilyen dolog (reméljük sose következik be) akkor hidd el nekem hogy "örülnél" ennek a törvénynek ha érvényben lenne ami sajnos szinte lehetetlen!
2013. aug. 27. 12:44
 6/20 tetro ***** válasza:
90%

nincs alapja a példámnak? a bíróságok számtalan esetben tévednek. hogyan teszed jóvá aztán?

arról nem is beszélve, hogy a büntetés a cél és nem a bosszú.

2013. aug. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%

Hidd el,hogy az általad leírt létesítményre nincs szükség mert ezt kapják a börtönben is.

Az ilyen emberek törlik a padlót egy fogkefével, bevernek nekik 1-1-et,leköpik őket, és így tovább, egész nap rettegésben élnek,hogy mikor verik meg őket vagy hogy mikor cuppannak a beleik a padlón.

Ha esetleg biztonságban éreznék magukat az őrök jelenlétében, azok is jól kupán verik őket a gumibottal, merthogy az ilyeneket az egész társadalom elítéli, a börtön falain belül jogfosztott emberekké válnak, ott ők senkik.

2013. aug. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 tetro ***** válasza:
90%

12.44

nem, nem örülnék ha megkínoznának valakit, akkor se ha a szerettemmel történik bármi. sőt, nem is lincselnék meg senkit sem. mert nem vagyok állat, olyan esetleg aki a szerettemet bántotta. ráadásul tényleg mi van, ha utólag kiderül, hogy ártatlan ember volt? ez nem zárható ki soha...

de egyébként is, ha azért ítéljük el, mert jogtalan bántani másokat, akkor az állam milyen jogon kínozza meg őt?

2013. aug. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Azért gondolom hogy nincs alapja mert ha egyszer az életben bevezetnek ilyen törvényt akkor kőkeményen ki lenne vizsgálva. Én azt hogyha egy illető megerőszakolja és bántalmazza a saját lányát majd életfogytiglan-t kap azt nem igazán nevezném büntetésnek...
2013. aug. 27. 12:47
 10/20 anonim ***** válasza:
69%
Minden beteges szadista állat megtalálja az ideologiát ami megmagyarázza, hogy ö egy angyal.
2013. aug. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!