Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelentettek becsületsértésé...

Feljelentettek becsületsértésért, ebből mi következhet?

Figyelt kérdés
A barátom volt nője, nem nagyon tudta elviselni, hogy a pasijának már nem kell, és sokáig cseszegetett minket, kavarta a sz.art, hogy összeugrasszon minket... Egyszer elkattant az agyam és sikerült szóváltásba keveredjek a csajjal, és a facebookon, nyilvánosan lek.urváztam. Feljelentett becsületsértésért, ma jött a papír, hogy meghallgatásra kell mennem a bíróságra. Mi következhet ebből? Felfüggesztett lehet? Ha ezt kapok, nem is tudom elhagyni az országot, amig ez le nem járna, nem? Adjatok tanácsot, külföldi melóra készülök, és igencsak tönkretenné az életem egy ilyen gebasz... Mire számíthatok?
2013. aug. 24. 00:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
77%
Fényképet és videófelvételt tudtommal itthon sem fogadnak el egyedüli bizonyítékként, mert könnyen manipulálhatók. Minimális hozzáértéssel azt lehet csinálni az facebook-os beszélgetéssel, amit akarsz a legegyszerűbb képszerkesztővel is.
2013. aug. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Na! Ismét egy jókora adag hülyeséget olvastam a válaszok között. Először is:

1. A becsületsértés nem egy olyan súlyos bűncselekmény, amiért egyből szóba kerülhetne a szabadságvesztés, vagy felfüggesztett büntetés.

2. Az sem biztos, hogy lesz bármilyen tárgyalás, mivel itt lehetőség van a mediációra is. Ha a nyomozati szakasz vádemelési javaslattal menne tovább én biztos, hogy megkérdezném az ügyészt, hogy erre van-e lehetőség.

3. Több, mint valószínű (ha nem volt semmilyen más problémád a törvénnyel), hogy egy kis dádá lesz a dologból, pontosabban megrovást kapsz.

Ami fontos, kedves kérdező, hogy ne legyél bunkó a hatóság tagjaival és arról a ....leányzóról se beszélj úgy, ahogy tetted. Sok sikert a külföldi melóhoz!

2013. aug. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
TANULSAG az lenne, hogy csak ide irhatok minden kovetkezmenyek nelkuli baromsagot
2013. aug. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!