Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ti hogyan büntetnétek a...

Ti hogyan büntetnétek a pedofilságot illetve a nemi erőszakot?

Figyelt kérdés

2013. aug. 5. 13:39
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
15%
halállal
2013. aug. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
55%
Helyszíni bírság
2013. aug. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Viccen kívül börtönnel.
2013. aug. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Froncsi válasza:
41%

Férfiak esetén szerintem nyílvánvaló lenne a bűnbtetés... megrövidíteni őket!

Nőknél ritkább az ilyen bűncselekmény, de szintén létezhet, viszont erre hirtelen nincsen ötletem.

2013. aug. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
55%
Nagy termetű és szadista hajlamú embereknek adnám ,,szórakozni'' az elkövetőket.
2013. aug. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Szerintetek az ilyen szexuális ragadozók ki tudnak gyógyulni a hajlamaikból ?

Egyébként én az elkövetett bűntett mértékétől függően kasztrálással illetve halállal jutalmaznám őket!

2013. aug. 5. 13:47
 7/23 anonim válasza:
60%
Szerintem megfelelő leljkisegitséggel kigyógyulnának belőle,csak nem kérnek segitséget. Borzalmas a világ,féltem is a gyerekeimet:(
2013. aug. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
28%

# 6:

Én is ugyanezt tenném. Nem ölném meg először. Inkább adnék neki még egy esélyt. De csak akkor, ha egyszeri eset volt és nem volt erőszakos.

2013. aug. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
42%

A pedofilokat bezárnám egy zárkába , egy székhez kötözném őket, egy tv-t eléjük. A tv folyamatosan ezt a videót játszaná le: http://www.youtube.com/watch?v=MkLbVLGcn-A&noredirect=1

Full csönd, illetve a farka egy pohár kólában lógna. Közben a plafonról csöpögtetnék rá jéghideg vizet(azt is ihatja csak), azt is folyamatosan. Csak napi egyszer néz be hozzá valaki, aki megeteti agyonsózott vízbedarával, és egy marék erőspaprikával, majd seggbekúrja. Ezt amíg él.

A nemi erőszakot simán életfogytig viszonzott nemi erőszakkal kancigányok által. Ha nő követi el akkor bezárnám és én erőszakolgatnám az illető hölgyet nap mint nap.

2013. aug. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
16%

dehogy gyógyulnak ki...ezek beteg emberek, a pszichiátriai problémák genetikai betegségek, öröklődnek. nem lehet kigyógyulni max "kezelés alatt" tartani de szinte kivétel nélkül visszaesnek.

fejbe kell lőni őket. a természet szelektál amugy is

2013. aug. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!