Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy engedheti meg a magyar...

Hogy engedheti meg a magyar törvény egy 18 éves kis"csajnak", hogy pasit csináljon magából?

Figyelt kérdés
Nemirnám a korház nevét, valakim ottdolgozik és tőle halottam, levetette a melleit, és a doki megcsinálta a műtétet. De egy 18 éves lány honnan tudhatja hogy haláláig pasi akar lenni? volt egy barátnője is és hormont szed. vagyis tiszta pasi. Vagy lehet, hogy csak én háborodok fel ezen?
2008. jún. 26. 07:02
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
Ez hülyeség hogy "18 évesen honnan tudhatja", szerintem ez nem olyan hogy most márpedig pasi akarok lenni, aztán 2 év múlva meggondolom magam és újból nő. Az már más kérdés hogy milyen kockázatai vannak a műtétnek. Amúgy meg egyáltalán nem ítélem el az ilyen nemátalakító műtéteket, mert így belegondolva nagyon rossz érzés lenne ha pasi testben élnék, közben meg nőként/lányként éreznék.
2008. jún. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

hát úgy, hogy nagykorú. A torvény értelmében felelősség teljes felnőtt ember. Hát így.

Ha igaz a történet, és nem hoaks (kacsa), akkor az is kérdés, hogy hogyan engedheti meg a természet magának, hogy női testbe férfit teremtsen?

:)

2008. júl. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!