Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ellopta a barátnőm a Hayabusám...

Ellopta a barátnőm a Hayabusámat és a pénzemet?

Figyelt kérdés
Épp deleltem ,mikor hallom hogy beindul.Gyors kirohanok és a barátnőm (2 napja vagyunk együtt) látom,hogy ül rajta de már el is indult.Rohantam utána de hiába.Ez volt 3 órakor,azóta semmi hír róla!Azt mondta nem is tud motorozni,én meg nem is néztem ki belőle.17 éves,50 kg,jogosítványa nincs semmire szerintem.A motor fehér,yoshimura r77 dobokkal,K9-es.Siófokon történt a Galerius wellnes központból vitte el,200 ezer forintommal együtt!!Látta valaki fogalmam sincs mit tegyek!

2013. jún. 19. 21:23
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Na mit mondtam neked...mondtam én hogy egy csaj nehezzen vezet el egy ilyen motort..nem véletlen esett el vele.Ok hogy nők is motoroznak,de én taán életembe egysze rláttam nőt Hayabushával..de a lényeg hogy meg van.A pénzed gondolom nincs.
2013. jún. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
És a csajról semmi hír?
2013. jún. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Napkiraly ***** válasza:
na, szerencse hogy megvan a motorod, reméljük pár hét után úgy engedik ki az intenzívről, hogy ezentúl a sánta lába emlékezteti majd hogy ne lopjon
2013. jún. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Azért lehet nagy motorral is kicsit esni.

És ha terve volt a géppel(ami gondolom volt, szórakozásból nem vitte volna el) akkor gondolom vigyáz rá, tehát óvatosan megy vele. Láttam már 600-as motoron olyan csajt aki lábujjheggyel alig érte el a talajt és volt benne vagy 40kg. Tehát nem lehetetlen a dolog. (az meg nem biztos hogy még életében nem ült motoron)

A motoron csúszásnyomok is voltak? Ha igen akkor azért pár horzsolást biztosan szerzett még akkor is ha szerencséje volt. De az is lehet hogy csak nem bírta megtartani a motort álló helyzetben és az elborult.


Na de ha szerencséje van a kérdezőnek akkor pár nap vagy hát és a csajtól fogja megtudni hogy mi volt(jó eséllyel a rendőrségen keresztül)

2013. jún. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Napkiraly ***** válasza:

az eltűnt pénzt meg - ha nincs meg - tekintsd

1. tanulópénznek

2. a csaj "fizetésének" (napi 100ezer, egy hivatásos is jóeséllyel kér ennyi napidíjat)

2013. jún. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!