Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ellopta a barátnőm a Hayabusám...

Ellopta a barátnőm a Hayabusámat és a pénzemet?

Figyelt kérdés
Épp deleltem ,mikor hallom hogy beindul.Gyors kirohanok és a barátnőm (2 napja vagyunk együtt) látom,hogy ül rajta de már el is indult.Rohantam utána de hiába.Ez volt 3 órakor,azóta semmi hír róla!Azt mondta nem is tud motorozni,én meg nem is néztem ki belőle.17 éves,50 kg,jogosítványa nincs semmire szerintem.A motor fehér,yoshimura r77 dobokkal,K9-es.Siófokon történt a Galerius wellnes központból vitte el,200 ezer forintommal együtt!!Látta valaki fogalmam sincs mit tegyek!

2013. jún. 19. 21:23
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
100%
Rendszám alapján bejelentés, ismert elkövetővel.
2013. jún. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
78%

Igyál egy jó erős pálinkát.

Aztán eredj utána, és verd ki belőle a szuszt is.

2013. jún. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
Keresd az első nagyobb fán. Remélem hogy ez csak egy troll kérdés.
2013. jún. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem,ez sajnos nem troll kérdés!De nyugi mert én sem akarom elhinni.Most már tudom,hogy csak ezért kellettem neki!Eddig 2 nyugtatót vettem be de nem vagyok nyugodt.Most megyek a kapitányságra.De valószínűleg semmit nem csinálnak a zsaruk.Abban reménykedek,hogy visszajön.
2013. jún. 19. 21:40
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Így, hogy motort is vitt meg pénzt is nem úgy tűnik mint aki vissza akar menni.

Rendőrségen meséld ezt el és tegyél feljelentést. Körözni fogják őt is és a motort is.

2013. jún. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%

Francba! Hát ezt rendesen megszívtad.

Ha a motort nem is, a csajt idővel majd megtalálják a sünök.

2013. jún. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
100%
Nem szeretnélek földbe döngölni, de nem fog visszamenni. Vagyis kicsi rá az esély. Ha vissza akarna menni, akkor bejelentette volna, hogy kölcsön veszi, vagy megkért volna, hogy vidd el egy körre.
2013. jún. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Napkiraly ***** válasza:
83%

nem találgatnék a barátnődet illetően,ha a személyazonosságával tisztában vagy, akkor semmi gond (remélhetőleg megkérdezted a nevét, és remélhetőleg valahol le is ellenőrizted, de legalább egy telefonszámod van).

Ha 17 éves, akkor nyilván valakinek a gyámsága alatt áll, tehát van állandó lakhelye. Én a helyedben kocsiba pattannék pár jó barátommal, és elmennék háztűznézőbe a lányos házba.

2013. jún. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
73%

Az se biztos, hogy a valós nevét adta meg, erre gondolj. Ha ismered egy hozzátartozóját vagy barátját akkor keresd fel. Remélem meglesz a csaj is meg a motor is, elég szemétség ilyet művelni!!! Nem is tudom mit tennék nagyon sajnállak, komolyan!!!

(ui.:legalább megdugtad? :D)

2013. jún. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
26%

Kamu!Egy nő akinek nincs jogsija és 17 éves,az kb az első na jó talán a második kanyarba felcsvarodik a fára egy Hayabusával.Ne haragudjál de ezt nem hiszem el,szerintem meg se tudja tartani a motort álló helyzetben,de még lehet a lába sem ér le...

Mond hogy ez nem igaz?

2013. jún. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!