Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ellopta a barátnőm a Hayabusám...

Ellopta a barátnőm a Hayabusámat és a pénzemet?

Figyelt kérdés
Épp deleltem ,mikor hallom hogy beindul.Gyors kirohanok és a barátnőm (2 napja vagyunk együtt) látom,hogy ül rajta de már el is indult.Rohantam utána de hiába.Ez volt 3 órakor,azóta semmi hír róla!Azt mondta nem is tud motorozni,én meg nem is néztem ki belőle.17 éves,50 kg,jogosítványa nincs semmire szerintem.A motor fehér,yoshimura r77 dobokkal,K9-es.Siófokon történt a Galerius wellnes központból vitte el,200 ezer forintommal együtt!!Látta valaki fogalmam sincs mit tegyek!

2013. jún. 19. 21:23
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
100%
17 évesen nem ér le a lába? Ezt ugye te se gondoltad komolyan?
2013. jún. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
100%
:) ne haragudj de ez vicces :) te vagy a hülye ha 2napos ismertség után beengeded az otthonodba , ebből lesz a következő Családi Titkok :) telefonálj be nekik meséld el a történeted és talán még pénzt is kapsz tőlük érte :) amúgy majd ha voltál a rendőrségen meséld el hogy mi történt ,szurkolok amúgy hogy meglegyen mindkettő ! Amúgy meg ha nem is két napja ismered , hanem több ideje, akkor meg csak ismered valakijét !Vagy nem?
2013. jún. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Jó akkor tegyük félre a lábat...

Maradjunk annál hogy ez egy 1000 köbcentis 170 ló erős motor.Amit egy erős fizkumú férfinek is kemény meló bedőnteni nagy sebességnél és amúgy is elvezetni egy tapasztalatlan nőnek lehetetlen,már a súlya miatt és az ereje miatt is.

2013. jún. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed hogy tapasztalatlan? Az se biztos hogy 17 éves, csak mondta hogy annyi. lehet 24is lehet jogsija és akár tapasztalata is. Oké akkor sem könnyű elvezetni egy ilyen gépet, de nem lehetetlen. És nem 200al ment el, mehetett 30al is akkor sem érte volna utól...
2013. jún. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
66%

"Kamu!Egy nő akinek nincs jogsija és 17 éves,az kb az első na jó talán a második kanyarba felcsvarodik a fára egy Hayabusával.Ne haragudjál de ezt nem hiszem el,szerintem meg se tudja tartani a motort álló helyzetben,de még lehet a lába sem ér le... "


Te aztán nem kicsit vagy sötét.

2013. jún. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Napkiraly ***** válasza:
100%
több olyan 50-es irodapcsával dolgoztam már,akikről idővel kiderült, hogy hétvégén bőrszerkóban motoroznak
2013. jún. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Tegyél feljelentést reméljük meg lesz a kis szutyok!
2013. jún. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem keresztet vethetsz a motorodra is és a pénzedre is. Szépen elvitte, szétszedték darabokra, újrafestik, becsomagolják és tádám már el is vitték külföldre. Bocsáss meg, de jó nagy idióta vagy, hogy két nap ismeretség után így megbízol egy idegen emberben. Valahogy nem tudlak sajnálni. De lásd egy biztos! A következő néhány napban nem fog motoros baleset érni!
2013. jún. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
50%

Te egy tipikus gazdag hüje vagy. Iránya rendőrség. Admeg az amotorod adatait egy ijen motor azért feltünő . És amit tudsz a csajroll. Csak egy gazdak parasztot akart ki rabolni.

Ha már enyi pénzed van kőlthetnél egy 30k át egy számzáras széfre ahol nagyob őszeget tartasz és jármű kulcsokat.

Egy 8 karakterrű kódot meg nemjegyezmeg a legtőb ember egybőll .

2013. jún. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
bejelentettem a rendőrségen még tegnap este.Meglett a motor Nagyvázsony határában de sérült,megrepedt a bal oldali idom és dob, elesett vele a ro*adék!
2013. jún. 20. 22:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!