Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ki fizeti az útiköltséget, ha...

Ki fizeti az útiköltséget, ha a gyerekemet messzire vitték?

Figyelt kérdés
Nos a kérdés,hülyén van megfogalmazva,de hallottam olyanról hogy aki messzebb költözik,annak kell fizetni az útiköltséget...Van ilyen törvény?Igazából a §-ra lennék kíváncsi,mert a gatyám rá megy már,hogy állandóan 200km-eket utazzak,hogy kapkodva elhozhassam a közös szülői felügyeletre 7végenként.Amúgy meg még dupla gyerektartást is követel.Kezdem már unni a lejmolást!Így is én öltöztetem,a rengeteg ajándék....

#gyerekelvitel
2013. máj. 4. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt egy ügyvéddel beszéld meg. Nekem nem rémlik hogy lenne ilyen törvény hogyha a gyermek messzire költözik akkor az útiköltségeket felesben kell állni. Gondolom ez is a szülők közös megbeszélése.
2013. máj. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a gond,hogy az ügyvédem is csak hallott róla...Pedig jó ügyvéd nagyon!Sajnos az ex.el,semmit nem lehet beszélni,már mindenért fel akar nyomni,végleg le akarja gombolni rólam a kislányom!Most másodfokúra vitte a pert!Mert a per tárgyát,nagyon csúnyán elbukta.Én meg már unom!Egyre "éhesebb" egyre súlyosabb dolgokkal vádol,méghozzá hamisan.
2013. máj. 4. 11:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!