Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Oda kell hogy adjam a gyerekem...

Oda kell hogy adjam a gyerekemet? (bövebben lent)

Figyelt kérdés

Már két éve külön élek a volt páromtól! Van egy közös lassan 2 éves fiunk.gyerek elhelyezi pert indított,amin természetesen meg sem jelent! Természetesen a gyermek nálam maradt!A tárgyalás végén a Bírónő közölte hogy két hetente hétfőn láthatja a gyereket 2 óra idejig!!! Hát ez hogy ? (nem azért vagyok itt)

Már két éve lassan hogy nem is nagyon látja ,nem érdekli!!!A gyerektartásomat is az államtól kapom,mivel azt sem hajlandó fizetni!!

Ma jönne a gyerekhez !!De nem fogom odaadni !!!


Mire számíthatok?



2013. jan. 7. 13:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%

" Ma jönne a gyerekhez !!De nem fogom odaadni !!!

Mire számíthatok? "


szerintem 2 pofonra.....

2013. jan. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Andizsuzsi ***** válasza:
Ha arról van bírósági végzés, akkor oda kell, hogy add. Az összes többi ettől független.
2013. jan. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Az 1,-nek!


Valamit nagyon félreértettél!


Az illető "apa" lassan 2 éve nemigazán látta a gyereket ! Nem azért mert én esetleg tiltom tőle hanem nem érdekli!!


nem vesz róla tudomást,sem anyagilag sem érzelmileg nem támogatja!! A nővéreméknél lakom azóta!


Egy sz@r ember!!


Két pofonra!!! szerintem el sem jön! Úgy mint a tárgyalásra!

2013. jan. 7. 14:55
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem fogom odaadni egy számára idegen embernek!


Semmilyen kapcsolata nincs a gyerekkel! és nem miattam!

2013. jan. 7. 14:59
 5/12 A kérdező kommentje:
Egy sz@rházi drogos retekről van szó! Aki anno többenézte a drogot mint a családját!!!!
2013. jan. 7. 15:05
 6/12 anonim ***** válasza:

ha ennyire nagy tetű a pali, akkor miért k*rattad magad le vele? te is érdekes nő lehetsz...

ha bírósági végzés van, oda kell adnod a gyereket, hogy te mit gondolsz, az jelen helyzetben irreleváns

2013. jan. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Tisztelt cheeky_bugger !


A kérdésem nem ez volt! Értelmes választ vártam volna értelmes emberektől.

hogy ha nem adom oda mi történhet!


Nem akarom ecsetelgetni a multat," sajnos " megtört ami megtörtént! (korábban minden szép és jó volt vele).


itt a pici fiam ,és vele szeretnék törődni!megadni mindent amit csak tudok,és a multat elfeledni.

A nővéreméknél lakom idestova 2 .ik éve, nagyon szeretnek minket és nagyon büszke vagyok a nővéremre és a családjára amit értünk tesznek.Soha nem tudom nekik meghálálni!


mielőtt jönne a vádaskodás hogy miért vagyok ott! Mert nincs hová mennem a szüleim már meghaltak,és nekem csak ő van.


Különben nem jött el!!!ahogy sejtettük!

2013. jan. 7. 17:48
 8/12 anonim ***** válasza:

szerintem arra, hogy akár büntetést kell fizessél


hol a jó francban voltál, amikor a bíróság döntött?

miért nem sírtad ki, hogy csak a te lakásodon láthassa, vagy csak a te felügyeleted mellett, vagy vagy csak hivatalos felügyelet mellett (vannak gyámhivatali szobák kialakítva, ahol a gyerekkel találkozni lehet felügyelet mellett.)

2013. jan. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

15.15 -nek


Végül is nem jött el ahogy sejtettük! Ő egy ilyen "ember"


Csak azt nem értem hogy a tárgyalás a gyerekelhelyezésről szólt nem a láthatásról!

A T.bírónő mégis úgy döntött hogy kéthetente hétfőnként két órára láthassa! Holott az "apa" meg sem jelent!

Ezzel is bizonyítva mennyire odavan a gyerekért SEMENNYIRE!


nEM AKAROM HOGY A GYEREKET ÖSSZEZAVARJA HISZ SZÁMÁRA IDEGEN NEKI AZ AZ EMBER.

2013. jan. 8. 19:31
 10/12 anonim ***** válasza:

soha nem lesz idegen, mert a vér szerinti apja

joga is lesz hozzá

rajtad is múlik, mennyire neveled ellene


tényleg minden szép volt? hogy ment tönkre?

2013. jan. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!