Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek jól van ez így?...

Szerintetek jól van ez így? (pl. Bándy Kata esete)

Figyelt kérdés

A történetet gondolom már mindenki hallotta. Az elkövető életfogytiglant kapott, ez teljesen jogos, és egyet is értek vele (sőt, én ki is heréltetnék az életfogytiglan mellé minden erőszakolót), de nem ez a lényeg. Ha egy egyszerű emberrel tették volna ugyanezt, azt elkövető kap max. 10 évet. Kata is a rendőrségen dolgozott, és igen, meg kell mutatni, hogy hogy elbánnak a bűnözővel. De ha az a lány nem rendőrségi pszichológus lett volna, olyan esetben miért nem kap a vádlott ugyanolyan ítéletet, mint Kata esetében? Egy hétköznapi ember miért nem ér annyit, mint ő? Szerintetek ez igazságos? Valljuk be, ettől brutálisabban is végeztek már emberekkel, és akkor mégis maximum 20 évet adtak. Mégegyszer mondom, szörnyű, amit Katával tettek, és teljesen egyet értek az ítélettel, de miért csak a rendőrségi pszichológuslány gyilkosa kapta meg ezt a büntetést?

Szerintem ha Kata nem a rendőrségen dolgozott volna, ez a P. László se kapott volna többet 10 max 15 évnél...


2013. ápr. 5. 21:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%
9-es: valószínűleg igazad van. Nekem az az általános véleményem, hogy az összes olyan csökevény, aki nőkkel erőszakoskodik, kerüljön egy echte szibériai szigorított börtönbe (van fent erről videó youtube-on, akit érdekel utánajár)
2013. ápr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
44%

"Szerintem ha Kata nem a rendőrségen dolgozott volna,"


Na ez a baj, a "szerintem". Ez egy felkapott ügy, de tudsz mondani egyetlen másik hasonló esetet, csak hogy lássuk ott mennyit kapott az elkövető.

2013. ápr. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"Nekem az az általános véleményem, hogy az összes olyan csökevény, aki nőkkel erőszakoskodik, kerüljön egy echte szibériai szigorított börtönbe."


Okézsoké, csak akkor tervezz olyan igazságszolgáltatást, ami ki is választja ezeket az embereket, és amely mentes a fals negatív, de különösen a fals pozitív hibáktól!

2013. ápr. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Érdekes lehet, hogy Svédországban történik a második legtöbb nemi erőszak a világon a Kongói Demokratikus Köztársaságot követően. "


Azért tegyük gyorsan hozzá, hogy Svédországban az is nemi erőszaknak számít, ha a csaj másnap meggondolja magát.

2013. ápr. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

Az a baj, h hülyék vagytok, mint a segg.

Azért kap alapból több évet, mert akkor a TV-ben az ilyen proli bohócok, mint ti azt látják, h óhhh hát nem kell itt izgulni, megölte a rendőrt aztán nem volt belőle semmi, simán megúszta.

Régen, ha egy rendőrt megtámadtak totál hírzárlat volt, h az emberek még csak ne is halljanak ilyenről.

Ha meg nem lehetett akkor jól megb.aszták a száját, h példát mutassanak.

Annak meg nézzetek utána, h mi a hősi halott fogalma.

Az h ti hülyék vagytok és alapvető információkkal nem rendelkeztek meg összefüggéseket nem láttok át az a ti bajotok.

2013. ápr. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
58%
Biztos közrejátszott ez is , meg a média visszhangja, de az is, ahogyan elkövette, meg hogy visszaeső volt már nem tudom hányszor ült börtönben. Egyébként jogos, én minden gyilkosnak per nélkül életfogytot adnék 2x1-es cellával és egy kötéllel.
2013. ápr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon nincs ez így jól.


Ezt a péntek lászló nevű undorító férget én fognám a majomfejű anyjával együtt - amiért ilyen "gyereket" "nevelt" -, csupaszra vetkőztetném mindkettőt, egy szöges korbáccsal véresre, halálra korbácsolnám őket, aztán miután kimúltak, mindkét dögöt korcs kutyák és disznók elé vetném. ÉS UGYANEZT CSELEKEDNÉM EGY IDŐS ASSZONYT MEGKÍNZÓ ÉS KIFOSZTÓ CIGÁNNYAL IS.


Ebben az országban kb. minden jóérzésű ember ezt kívánná az ilyeneknek. Mégsem a többség akarata teljesül - helyette most többek között fizethetjük 40 évig a nem kevés adónkból a wellness börtönben való üdülését és hizlalását, ajnározását ennek az aberrált torzszülöttnek, aki állítólag még a saját a pulyáját is megerőszakolta párszor.

Hányingerkeltő, hogy mindez demokrácia címszó alatt megy.

2014. aug. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!