Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek nem fura ez a...

Szerintetek nem fura ez a Bándy Kata gyilkosság?

Figyelt kérdés
szóval azt hogy ilyen nagy feneket kerítenek neki mert egy zsaruknak dolgozott isten nyugasztalja nem jön vissza sajna ez nem egy kissé brovokáció és hogy a fidesz szigorúbb lépést tegyen és hogy megint fénybe hozza magát vagy azt amit amiket elcseszett vélemények?
2012. júl. 23. 23:18
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
megint elő lehet venni a cigányozást a zsidozást stb hogy szítsák az embereket egymás ellen nem fura egy kicsit!
2012. júl. 23. 23:21
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja biztos "brovokálni" akartak. Nem, nem fura. A média fújta fel.
2012. júl. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
75%
Sajnálom a történteket, nem normális dolog, hogy ez bekövetkezett, de sajnos naponta történik hasonló eset. Még azt sem lehet mondani, hogy az áldozat "híres", szóval valószínűleg a cigányozás miatt van az egész ennyire felfújva. De a fideszt nem kötném össze vele.. (Amúgy meg brovokáció helyett provokáció :-) )
2012. júl. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
de legalább rakj vesszőket a mondataidba, mert qrva szar volt így olvasni!
2012. júl. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
ha most kimennék az útra lelőnék valakit egyik ismerősömnek meg azt mondanám előtte hogy keres fel pár hírportált azzal hogy ez előre megfontolt volt és maffia ügy ami titkos uráncsempészettel van összefüggésben biztos felkapnák az ügyet és csámcsognák 2-3 napig utána meg elfelejtenék és csak a szerencsétlen családjának lenne szar akit csak úgy le lőttem, remélem értitek a lényeget
2012. júl. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

"a fidesz szigorúbb lépést tegyen és"....


Ez alatt mit értesz egyébként?

2012. júl. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Nekem az volt fura hogy állítólag többen mondták hogy autóba rángatták be, erre nagy hirtelen kimondták hogy egyedül volt a mocskos. Jó értem én hogy a hazugságvizsgálót csak Sharon Stone tudja átverni csak nekem olyan érzésem volt mintha direkt nem akarnák hogy a nép elé kerüljön hogy bizony a cigók csoportosan gyilkolnak. Ezáltal tovább súlyosbítva a helyzetet M.o.-on. Fura.
2012. júl. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
ott a pont!
2012. júl. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%
A média azért fújta fel a dolgot hogy az emberek ne az ország gazdasági problémáival foglalkozzanak hanem ezzel a gyilkosságal,ez amolyan figyelem elterelő hadművelet
2012. júl. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
szeirntem is kontrollálni kéne a bünüldözést, főleg a cigányok részéről.
2012. júl. 24. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!