Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Igaz hogy lehet viselni...

Igaz hogy lehet viselni önkényuralmi jelképet?

Figyelt kérdés
nem rég hallottam több ismerőstől, de nem tudom mennyire igaz.

2013. márc. 8. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Május elsejétől válik hatályossá az AB döntés, de addig pártunk és kormányunk gyorsan kitalál majd valamit. Pl. alkotmányba foglalja a tilalmat.
2013. márc. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, de azért nem kötelező.
2013. márc. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
holnap megyek airsoftozni és a ruhám egy repro 2. világháborús német amin van egy horogkeresztes sas. nem istenítem a jelképet, csak a korszerűség miatt van rajta. Azért kérdeztem, hogy cenzúrázzam (varrjak rá valamit ami elfedi) vagy hagyhatom úgy ahogy van?
2013. márc. 8. 23:32
 4/8 A kérdező kommentje:
óh elnézést, május nem március >,< látszik hogy kicsit késő van :D akkor gyorsan varrok rá valamit ami elfedi a horogkeresztet :D amúgy ez így megoldás?
2013. márc. 8. 23:32
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Én háromszoros kíváló dolgozó vagyok, a kitüntetés egy nagy vörös csillag. Akkor majd hordhatom a munkámért kapott kitüntetéseimet?
2013. márc. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ő legalább dolgozott/dolgozik.
2013. márc. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Természetesem igaz. De egyébként eddig sem foglakozott vele a kutya sem. Egyik kollégám hátizsákján egy kb 20*20 centiméteres horogkereszt van, tehát nem mondhatjuk, hogy nem látszik és mindennap kétszer végig megy vele az utcán, azzal jár dolgozni és azzal jár haza is több mint két éve. Szerinted eddig érdekelt valakit? Eddig is azt hordtál amit akartál.
2013. márc. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

"Én háromszoros kíváló dolgozó vagyok, a kitüntetés egy nagy vörös csillag. Akkor majd hordhatom a munkámért kapott kitüntetéseimet?"


Hord, de ha szembejössz velem lepattintom rólad.

2013. márc. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!