Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit szóltok most ehhez, hogy...

Mit szóltok most ehhez, hogy eltörölték az önkényuralmi dolgokat tiltó törvényt?

Figyelt kérdés

De most komolyan, ez európában máshol is létezik?

Én nem vagyok semmilyen, MÁR, mert rájöttem, hogy a politika úgy ahogy van egy szemfényvesztés.

Tanultunk is erről főiskolán is..ennek az egésznek semmi értelme.


Na de, mi a véleményetek erről?

Engem ez felháborít, mert ne lehessen bármit csinálni..

És nem tartozom semmilyen kisebbséghez, vagy ha a német

annak számít..

Köszönöm a válaszokat.

22f


2013. febr. 20. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Visszaállítjuk.Vagy szvasztika forever.
2013. febr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Ezt vártam gyerekek, van egy f*sza horogkeresztes karszalagom meg egy vaskeresztem, rakom ki holnap :)
2013. febr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
Legalább a jobbikosok felvállalhatják identitásukat, és az árpádsávos zászlóra most már kitehetik a nyilaskeresztet is!
2013. febr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem ezzel csak a Jobbikot akarják megint lejáratni. Sajnos tény, hogy van elég agyatlan divatnáci ahhoz, hogy ezt meg is tegye. Amint lehetőségük van feltűzik majd a horog-, és nyilaskeresztet, és ,,Heil Hitler"-t skandálva fognak vonulgatni. Akkor pedig kiket fognak megint okolni? Hát persze, hogy a Jobbikot, hogy ez miattuk van, mert ilyen elveket vallanak és blah blah blah. Én örülnék, ha inkább újra tiltanák, semmi kedvem sincs, sem horog-, sem pedig nyilaskeresztes, netán vörös csillagos karszalagokat látni. Eddig is megvoltunk nélkülük, most is meglennénk. És mindegyik ilyen szimbólum egy rossz korszakra emlékeztet.
2013. febr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

"Ezt vártam gyerekek, van egy f*sza horogkeresztes karszalagom meg egy vaskeresztem, rakom ki holnap :)"


Rakd ki nyugodtan, majd jól meg is büntetnek.A törvényt ugyanis csak májusban törlik el.


"Legalább a jobbikosok felvállalhatják identitásukat, és az árpádsávos zászlóra most már kitehetik a nyilaskeresztet is!"


Gyurcsány meg majd viselheti a vörös csillagot a híveivel együtt.


Szerintem nem is volt sok értelme ennek a törvénynek, ha azt vesszük,hogy a horogkeresztes tetoválás művészi alkotás és semmit sem tehetnek ellene, nem hiszem,hogy most majd mindenki horogkeresztes karszalaggal járja majd a várost, nem lesz nagy változás, esetleg néhány tüntetésen majd feltűnik egy-egy horogkereszt meg a vörös csillag, de nincs nagyobb jelentősége.

2013. febr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor mostmár nem kell gyugdosnom a horogkeresztes lobogót? :-D
2013. febr. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Az én szvaszikámmal sok vöröscsillagből kicsühöltem a szrt.Ezután jobban látom,kiből kell,lehet,szabad.Áldás,éljen.
2013. febr. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Most hogy nincsen tiltva a kutya nem fogja használni.

Ameddig tiltva volt akkor meg mindenki használni akarta.


Az USA-ban , Kanadában legális és mégsem mászkál mindenki horogkeresztes meg sarlókalapácsos cuccban.

2013. febr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 rémuralom ***** válasza:
93%

Személy szerint különösebben nem hat meg, eddig sem használtam ilyeneket, és ezután sem fogok. De nem is szörnyedek el a látványuktól. Közömbös.


Viszont annak, hogy egy victimless crime kikerül a Btk.-ból, nagyon is örülök. Önmagában azzal, hogy vörös csillagot vagy nyilaskeresztet rajzolsz, vagy hordasz magadon, még nem leszel kommunista vagy nyilas. A törvény alkalmazhatatlan volt. A Heineken sörért meg egyes Converse cipőkért soha nem büntettek meg senkit. A Che Guevarás pólókon lévő vörös csillagért soha nem büntettek meg senkit, pedig az már egy fokkal melegebb helyzet, mint a Heineken.

2013. febr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Tom Benko ***** válasza:
100%
Örülök neki. Az emberek véleménynyilvánítási szabadságát gátolta ez az idióta törvény. Másrészt meg így gyorsabban felismerhetőek lesznek a retardáltak, talán kissé hatékonyabb lesz a szelekció.
2013. febr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!