Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Fellehetne jelenteni a testnev...

Fellehetne jelenteni a testnevelés tanárt?

Figyelt kérdés
A napokban hallottam, hogy elvileg fellehet olyanért jelenteni a testnevelés tanárokat, hogy kötelező az óra azoknak a lányoknak is akiknek havi bajuk van. A mi iskolánkba aki nem tesizik, az ilyenkor is 1-est kap. Jó lehet, hogy sokan ezt csak kihasználnák, de sokaknak (például nekem is) nagyon görcsöl a hasuk, hányingerük van menstruációs időszakban, és főleg most nagyon rossz, hogy talaj gyakorlatozunk(fejenállás, bukfenc stb).
2013. febr. 10. 17:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ezért feljelenteni? Észnél vagy? Egyébként, hiszed vagy sem, de a görcsökön pont, hogy segítene a mozgás. A menstruáció meg nem betegség.

Én is nőből vagyok, szóval hidd el, nem a levegőbe beszélek.

A hányingerre meg ajánlom, hogy szedj B6 vitamint.


Nem jelenthetsz fel valakit azért, mert a munkáját végzi. ti iskolás lányok szabotálni akarjátok a munkáját, jogos az egyes, örülj, hogy nem egyből szaktanárit kaptok.

2013. febr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
úristen mit nem lehet azon felfogni, hogy én nem akartam feljelenteni? csak megkérdeztem ..omg értetlen nép:DDDd
2013. febr. 14. 09:45
 13/13 anonim ***** válasza:

Bocs, nem olvastam végig a válaszokat, csak egyből írtam. De amit mondtam a mozgásról, az még igaz. Aki meg ezt kitalálta, mármint, hogy ilyet lehet, az nem komplett. Ennyi erővel tényleg bárkit fel lehet jelenti, aki a munkáját végzi.

Meg a kérdésedből az jött le, hogy ilyesmire készülsz, jó, most már tudjuk, hogy nem. Amúgy nekem is ilyen egyesbeírogatós tanárom volt. Még akkor is beírt, igaz, az nem egyes volt, hanem igazolatlan óra, amikor egyszer otthon hagytam a tornacipőmet. (De bent tesiztünk, és én tök jól el voltam mezítláb is, de attól még jött az igazolatlan.)

Tehát továbbra is azt tudom mondani, hogy aki emiatt feljelentené a tanárát, az egyrészt nemnormális, másrészt lusta. (Nem rád értettem.) Érdekes módon mostanában a gimisek nagyon tudják a jogaikat, de a kötelességükről fogalmuk sincs. Mi sem voltunk az iskola legjobb osztálya, én meg nem voltam stréber, de nálunk soha senki fejében meg nem fordult, hogy követelőzzünk meg a jogainkkal jöjjünk, amikor valakinek beírtak. Pedig volt olyan tanárunk is, akinél majdnem egy egész évfolyam (75 diák) megbukott, mert folyton beírta az egyest olyanok miatt, amikor valaki például zsebkendőt kért mástól vagy lehajolt, hogy felvegye a leesett tollát. (Nem tesitanár volt nyilván.)

2013. febr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!