Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mennyire megterhelőek a...

Mennyire megterhelőek a rendőrtisztin a testnevelés órák? Hogy bírják az ott tanuló diákok, lányok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 18:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ismerősöm azt mondta első év után rendesen kicombosodtak. Teljes menetfelszereléssel kötélmászás és egyéb "finomságok". Aki előtte is sportolt annak is megterhelő az első év amíg hozzá nem szokik, de aztán nem vészes.
2010. jan. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Én oda járok. Megterhelőnek nem mondanám, néha szerintem még kevés is.

Ezt a teljes menetfelszerelést nem értem, kötélmászást meg 1 kezemem meg tudnám számolni :)

Aki előtte nem sportolt annak lehet hogy megterhelő, de az alapkiképzésen majd szed magára némi izmot :)

Még azt is mondhatnám, hogy néha igen gyenge. Egyébként tanárfüggő is. De nem emiatt aggódnék, hanem a jogi tárgyak miatt :)

2010. jan. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Na így terjednek az ostoba "urban legend"-ek... :)

Kötélmászás menetfelszerelésben... de jó vicc.

Egy féléven vagyok túl, eddig egy tesi órán volt kötélmászás. Párszor fel-le, ennyi... :)

Amúgy heti egy tesi óra van (Ritkán kettő, de akkor van olyan hét, amikor nincs óra). Ha nem vagy tápos és edzésben vagy (mert ugye elméletileg valahogy felvettek), akkor semmi teljesíthetetlen nincs benne.

Bár a második éves "Önvédelem" K. tanár Úrral... :) arról hallani érdekességeket... :-D

2010. jan. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Első vagyok, elnézést kérek, nem tudom miért, de én katonatisztinek olvastam a kérdést :)
2010. jan. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Hát ott valóban elképzelhető, hogy van olyan. :)


(Harmadik)

2010. jan. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Értem, hát ez biztató azért :)!

A jogi tárgyaktól nem félek, mert most is jogot tanulok.

És amúgy nem szigorúbb, mint egy átlagos fősuli?

Miket hallani?:D:D

Köszi a válaszokat!:)

2010. jan. 23. 18:59
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha Kelemenhez kerülsz, és csaj vagy, neked annyi.
2010. febr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Miért?
2010. febr. 8. 23:52
 9/18 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már Kelement :)

Mára már egy kivénhet öregember, aki az erejét fitoktatja. Közel sem olyan, mint pl 2 évvel ezelőtt...

Az tény, hogy a legkeményebb tesitanár itt a fősulin, de szerintem a pont ráfér az emberre egy olyan óra - ha már a Rendőrtisztiről beszélünk...

Egyébként meg szájjal harcol. Azt meg nem kell felvenni. Ez lesz az utcán is...

2010. febr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Aha, "kivénhet" öregember... :)


Megnéznélek vele egy az egy ellen. Úgy földhöz b@szna, csak úgy nyekkennél.

2010. febr. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!