Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez bűncselekmény?

Ez bűncselekmény?

Figyelt kérdés

Elhűlve olvasom, ma az egyik kérdésnél, EZT A "csodálatos " írást és felmerült bennem, hogy hány embert is vádolhatott meg üldözési mániával, amikor cselekedett nekik ezt azt.Lényegtelen szerintem, hogy kinek javasolja, és miért, hanem maga a cselekmény és annak lerázása a lényeg-szerintem.


"Figyelj! Jó nagy adag hashajtó az ételébe-italába, és csak az övébe, aztán két napon keresztül mással lesz elfoglalva, nem veled. Ha azután sem hagy békén, négyszemközt kérdezd meg, szeretne-e még két napot wc-n tölteni. Garantált hatás. Ha be akar mószerolni, csak nevesd ki, és vádold üldözési mániával. Ja, a nyomokat tüntesd el, és mosd el utána az edényeket is!"



2013. jan. 30. 13:43
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, nagyon sok kommentet olvastam az elmúlt években-de ilyet nem.
2013. jan. 30. 13:54
 12/19 anonim válasza:

Nem patkánymérget írt. Te ezt komolyan gondolod? Számtalan ember írogat itt a neten, néha fiatal lányok képei alá, hogy hogyan erőszakolnák meg őket. Nyilván az életben pont ezek a gép előtt ücsörgő "kockák", akik sosem mernének ilyet tenni és csak tátott szájjal néznek egy akármilyen szende lány előtt, meg se mernek szólalni.

De ezek szerint őket is be lehetne jelenteni, nem?

Többről is ki tudnám deríteni, kicsoda.


Már azt hittem, te vagy az a nő a kérdésben, a "mostohaanyuka", ezért rágtál be így. :P

2013. jan. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

10


A felbújtás az egy plusz kategória.


Pont tegnap volt a TV-ben az a meggyilkolt kiSgyerek. A felbújtó általában többet kap, mint a felbujtott.

2013. jan. 30. 13:55
 14/19 ASOT válasza:

Nem ez nem bűncselekmény. Ha nem hiszed el hívj fel egy rendőrt.

Ahogy írták ez csak buzdítás mintha adná alá a lovat de semmi több.

2013. jan. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

12


Már nem az van a net-en mint régebben, hogy azt irsz le amit akarsz.Tévedés.

2013. jan. 30. 13:56
 16/19 anonim válasza:
Remek, akkor kapásból fél tucat kövér, ijedt kocka gyereket feljelenthetek még ma.
2013. jan. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

16


Bocsika, de egy egészséges lelkű emberben egy ilyen "ötlet" fel sem merül-ahogy a kockáknál sem.

2013. jan. 30. 14:17
 18/19 anonim válasza:
Nem arra írtam a kockát, hogy ők ilyen elvetemültek lennének. Csak arra, hogy a lányok képei alá valószínűleg elhízott, bátortalan, gép előtt élő figurák irkálnak szerintük "menő" dolgokat. :)
2013. jan. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Szerintem túlkomplikálod ezt az egészet, ez alapján tényleg több millió ember rács mögé kerülhetne.

ilyen f@szaságokért...

Azt a sok barmot mind nekünk kell eltartani így is.

2013. jan. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!