Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez bűncselekmény?

Ez bűncselekmény?

Figyelt kérdés

Elhűlve olvasom, ma az egyik kérdésnél, EZT A "csodálatos " írást és felmerült bennem, hogy hány embert is vádolhatott meg üldözési mániával, amikor cselekedett nekik ezt azt.Lényegtelen szerintem, hogy kinek javasolja, és miért, hanem maga a cselekmény és annak lerázása a lényeg-szerintem.


"Figyelj! Jó nagy adag hashajtó az ételébe-italába, és csak az övébe, aztán két napon keresztül mással lesz elfoglalva, nem veled. Ha azután sem hagy békén, négyszemközt kérdezd meg, szeretne-e még két napot wc-n tölteni. Garantált hatás. Ha be akar mószerolni, csak nevesd ki, és vádold üldözési mániával. Ja, a nyomokat tüntesd el, és mosd el utána az edényeket is!"



2013. jan. 30. 13:43
1 2
 1/19 anonim válasza:
0%
Elvileg igen. De tudnom kellene az előzményeket, ami kiváltotta. Láthatnám a kérdést? Az is bűncselekmény ha lecsapok valakit. De ha előtte nekemjött, rögtön más színű a dolog.
2013. jan. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
56%
normál esetben nem. De ha a koma allergiás a hashajtó valamennyi összetevőjére, akkor gyilkosság.
2013. jan. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Igen az. Nem adhatsz másnak a tudtán kívül gyógyszert, mert legrosszabb esetben gyógyszerallergiája is.
2013. jan. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

3-as válaszoló az adott kérdésnél



Szerintem is egyébként bűncselekmény, még pedig BTK-s.



http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2013. jan. 30. 13:46
 5/19 anonim válasza:
7%

Ez nem bűncselekmény!

Ha ezzel egy rendőrhöz odaállítasz kiröhög.

2013. jan. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Azt mondom, csúnya dolog- de részben érthető. A lánynál laknak és még ez a nő osztogatja? Csak egy vendég ott.
2013. jan. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

5


Ezzel nem baby. Ezt az illetőt mentettem, a hozzászólását is.Sejtem, hogy ki lehet és ez bukta számára.


Ilyen az amikor valaki magas pacin csücsül.


A rendőrség ezt félválról nem fogja venni, ugyanis az aki egy ilyet leír, és mondjuk nem hashajtót tesz bele a kajába, hanem patkánymérget, az már gyilkosság. Mert ez az ember beteg-szó szerint elmebeteg-aki egy ilyen cselekményre buzdit bárkit iS, bármivel kapcsolatban is.

2013. jan. 30. 13:51
 8/19 A kérdező kommentje:

6


Lényegtelen. Nem ismerem azt a családot akinek ezt javasolta ez a némber.

2013. jan. 30. 13:52
 9/19 anonim válasza:
0%

De ő most csak egy hülye választ írt nemde??

Semmi mást csak írt egy hülye választ.

Rengeteg ilyen választ írnak itt, hogy nírd ki meg stb meg így meg úgy.


Nem értem a problémádat pontosan.

2013. jan. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Majd akkor lesz bűncselekmény ha meg is teszi! Ez csak buzdítás, rábeszélés semmi több! Ezért nem dugnak senkit sittre hidd el!
2013. jan. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!