Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mire kell odafigyelnem, ha...

Mire kell odafigyelnem, ha egy ügyvédnek megbízást adok peres ügyben, hogy képviseljen?

Figyelt kérdés
Még soha nem nem volt szükségem ügyvédre nem tudom mit kell tennem.

2013. jan. 24. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:

A zsebedre.

Tapasztalaim szerint az ügyvédek 90%-a lelketlen szélhámos aki kp-ért bármit elvállal.

Legyen papirozva a megállapodás a költségekről.Egy példány nállad.Nehogy a végén ugorjon ki az éhesség a bokorból.

2013. jan. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért, Te már az ügyvédi kar 90%-ával találkoztál? Miért kell ilyen butaságokat írni?
2013. jan. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Volt peres ügyem néhány éve .Kicsit bonyolultabb volt. Kb 14 ügyvéddel kozutáltam,miután a nagyabáttyám ,(aki nyugalmazott biró) útbaigazitott.

A pofátlan nyerészkedéstől, a rosszindulatú pökhendiségig, a teljes dilettantizuson és egyébb változatos hozzáállású önmagát ügyvédnek tartó egyénen keresztül vezetett az utam a 14.-ig akivel egy év alatt le volt rendeze és meg volt nyerve az ügy.

Amikor meghallották mekkora értékről van szó csak úgy kerekedett a szemükből a mohóság!

Azóta az unokaöcsém is sikeresen elvégezte a jogot .Hát tudnék mesélni miféle népekkel , kiknek a "milyenképességű" porontyaival volt ott.

2013. jan. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is jogász vagyok, nem nagyon tudnál meglepni semmivel.
2013. jan. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!