Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Akasztás egy késelős rablásért...

Akasztás egy késelős rablásért, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 22. 11:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
23%
Ezeket csak el kéne verni, hogy egy hétig semmit ne tudjaak csinálni. De itt is, aki lop, /persze nem egy kis cukrot a sarki boltból,(ekkor elzárás) hanem nagyobb értékbe/ akkor pl korbácsolás, erőszakos cselekedetekért nagyobb verés, minél erőszakosabb annál nagyobb verés, aki ölt, az meg haljon. Aki meg gyilkosságot követ el, azt kegyetlenül megalázva megölni, inkább szarrá verni. Lehet az tőlem árja német, ősmagyar, vagy épp rétinigger, de nem szabad engedni, hogy ez legyen, hogy 3.000 Ft-ért képesen egy 90 éves öreg embert megölni. Az ilyet én azonnal kikötözném egy villanyoszlophoz, raknék mellé egy rőzse vesszőt, és minden arra járó jogot kapna hogy adjon neki. Végül az áldozat, ha meghalt hozzátartozója megdhatja a kegyelemdöfést, persze csak egy ásónyéllel. Ha nem tart rá igényt, akkor megtenné egy hóhér, egy golyóval a fejébe, persze ezt már nem az utcán. Lenne itt rend, nem lennének olyanok, hogy 2 magyar tizenéves nekimegy egy öreg embernek, mert nincs pénzük drogra. Csak hogy ne a 90 valahány éves öreget hozzam fel, akit cigányok vertek meg szaros pár ezer forintjáért, vagy a többi, híradóba be se került cigányok által tett kegyetlenségről.
2013. jan. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Így van.


Tudjátok ki volt megélhetési bűnöző? Aladdin. Lesettenkedett, lopott egy bucit, azt futott vissza a háztetőre.


Ez az éjszaka kellős közepén betörő, gyengéket félholtra kínzó műfaj egyáltalán nem az. Ezt az álláshiányra fogni botorság.

2013. jan. 22. 20:55
 13/18 anonim ***** válasza:
82%

10# Ha már kivégzés, akkor legyen nyilvános!!!

És készüljön közeli HD felvétel.


Ha engem végeznének ki, én se szeretném, ha titokba, eldugott helyen történne.

Ez olyan mint a végtisztesség megadása.

2013. jan. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
26%

"Ha engem végeznének ki, én se szeretném, ha titokba, eldugott helyen történne.

Ez olyan mint a végtisztesség megadása."



Ha téged végeznének ki, előtte összepisilnéd magad és anyukádért kiáltoznál. Hány éves vagy? 15? Fel se fogod, miről beszélsz, hülyegyerek... Azt hiszed ez valami jó móka, tömeglátványosság? Halt meg neked már valakid?

2013. jan. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

"összepisilnéd magad és anyukádért kiáltoznál"


Igen, főleg ha egy pincében tanúk nélkül történne.


De egy tömeg tartást ad az embernek, még ha ellenséges is.

És a tömeg gondolatában tovább élnék.

2013. jan. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
15# - Szerintem is menj aludni.
2013. jan. 23. 11:15
 17/18 anonim válasza:
Igazuk volt!Itt is ezt kéne!Halált a halálért!
2013. jan. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

"Igen, főleg ha egy pincében tanúk nélkül történne.


De egy tömeg tartást ad az embernek, még ha ellenséges is.

És a tömeg gondolatában tovább élnék."


Ok, almodozz es magyarazkodj tovabb. Aztan megneznem, hogy neked milyen tartast adna egy tome, ami pl. meg akar lincselni... osszeszarnad magadat. Ami termeszetes egyebkent, csak te egy kolyok vagy, aki ezt meg nem fogja fel.

2013. jan. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!