Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Gilera Runnerem. A...

Bebbencs kérdése:

Van egy Gilera Runnerem. A kormányon az elektronikát fel tudom cserélni, hogy ami a bal oldalon van, az a jobbra kerüljön? És ugyan ez lenne a kérdés a fékekkel is, bár gondolom az csak bovden le-be akasztás.

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 14:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha találsz olyan kapcsolót, ami felmegy jobbra, a gázkar mellé (a gyári bal oldali kapcsoló nem, segítek) és lehet vele annyi funkciót kapcsolni, mint a gyárival, megoldható. Persze ugyanez kell az eredetileg jobb oldali kapcsolóval is. Nem vagyok benne biztos, hogy találsz ilyet, de attól még lehet, hogy van.

A fékek már bonyolultabbak. Ha már láttad közelről a saját Runneredet, tudhatod, hogy a fékek hidraulikusak, tehát szó sincs bowdenek akasztgatásáról. Ellenben ha a fékcsövek a másik oldali főfékhengerig is elérnek, megoldható a dolog. Csak kicsit problémás a dolog, le kell engedni a fékfolyadékból, utána pedig légteleníteni.

Mondjuk hogy ez miért lenne neked jó, nem értem, de mindenkink lehetnek hülye hobbijai.

2013. jan. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!