Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia Leonardo 250ccm vagy...

LesD+ kérdése:

Aprilia Leonardo 250ccm vagy Gilera Runner fxr 180ccm?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A 2 motor között vacillálok, de ki az egyiket részesítené előnyben ki a másikat. Gondolom, hogy itt is hasonlóféle képen fogok járni de azért kíváncsi lennék mind 2 motor pozitívumaira és negatívumaira is! Köszi!

2013. jan. 9. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt leonardo 250 es és nagyon sok probléma volt vele kényes motor nagyon lágy futómű csak öninditó van rajta berugó nincs szal ha lemerül az aksi tolhatod hazáig fogyasztása 4 -4.5 liter és nem is bir menni anyira ahoz képest hogy mekkora köbcenti nos most van egy gilera runnerem 180 fxr jó féléve meg van nagyon bivaj a leg job motor a robogók között kegyetlen gyorsulás és végsebesség 135 km/h autóval bemérve futóműve nagyon feszes és stabil fogyasztása ha verem neki 5.5 ha nyugottaban járok vele 4.5 gyorsulásba 2.8 as benzines passatot leverem 120 km/h -ig :) és 600 köbcentis túra endúrót is vertem már meg vele gyorsulásba egykerekezni gyerekjátték vele szal hajrá runner :) ez az én véleményem.
2013. jan. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a vesés választ!
2013. jan. 11. 11:51
 3/3 miszterMhun válasza:

Én a Leóra szavazok!

Tény h nem annyira agresszíven gyorsul 0-50ig, de innentől -óra szerint- pikpakk 150-en van. Rekord fogyasztásom 3.74l/100km, 120as utazóval egy 2*250km-es túrán... Inenzív csapatáskor sem kajál 4.5-nél többet. Tény h elég sok leó eszi az olajat, de amíg töltikézel utána addig nem lesz baj. Runneren még nem ültem, de ami robogókkal mentem azoknak a futóművétől egyenesen féltem időnként, leó nagyon szereti a sportos kanyarvadászást, robogóhoz mérten kiváló futóműve van. Sztem innen indul a sportrobogó, ez alatt csak libakergetők vannak.

Runnerről nincs tapasztalatom, 2T meg kell a f@sznak.

(fos az aksim, nekem bikakábel van az éjjeliszekrény méretű ülés alatti rekeszben, ez megnyugtat berugókar híján...)


Szal szerintem igen jó robogó crúzerkedni és ha bebújok a plexim mögé és megszorítom a jobb markomat kis sportmoci fíling kap el!

2013. márc. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!