Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Aprilia Leonárdó vagy Gilera kz?

Aprilia Leonárdó vagy Gilera kz?

Figyelt kérdés

Aprilia:

4 ütemű. max 4 L-es fogyasztás. Max 5 éves a motor.

Órába 160km/h írva. kismotor papírokkal. 125 ccm 16 LE

vízhűtés, "markolat" fűtés


Gilera:

2 ütemű. 6 L feletti fogyasztás ( power miatt) 11 éves a motor. Órába 180 km/h írva. Kismotor papírokkal.

6 sebességes. 36 LE , 125 ccm , vízhűtés


Tapasztalatok,vélemények. Mindent meghallgatok! Segítsetek , hogy eldönthessem melyik legyen a tulajdonomba.


2010. nov. 5. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Leonardo
2010. nov. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aprilia szerintem mivel nekemj 125 2tm van es nagyon sokat eszik...es meg csak nem is poweros ha jol tudom...szoval en 4 utemut vennek!
2010. nov. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, én is azért akarom lecserélni a gilerát egy leo-ra. Nekem többet 2t nem kell az is biztos :) xd

Nem akarok törzsvendég lenni a b.kúton.

2010. nov. 5. 17:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem van a 2t nagyon megy robogo letere mikor meghuzom olyan brutalisan gyorsul hogy csak..de azert sokat eszik..!
2010. nov. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ilyen benzinárak mellett inkább 4 !
2010. nov. 5. 19:22
 6/7 anonim válasza:
figyu, ha megvn még a gilera akkor érdekel, mert nekem van egy donorom, és nagon jó motor! nekem csak pozitiv tapasztalataim voltak vele, ha nem nyúzod, akkor 5 fölé nem megy a fogyasztás, legalábbis ahogy nekem van itt egy blokkom!
2011. febr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Eladtam és vettem Aprilia Leonardó-t :) Nem bántam meg :)
2011. febr. 14. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!