Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez most igaz vagy az új...

Ez most igaz vagy az új világrendre nevelnek bennünket ezzel?

Figyelt kérdés

[link]


Egyetlen dolgot hiszek el ebből: a védőoltást, és az élelmiszerekben levő adalékanyagokat.


Viszont nekem ez úgy jön le, (amit a média is sugároz nap mint nap felénk: beszüntetik a sót, cigarettát, fogyásra késztetik az embereket, stb...) hogy egészségesen éljünk! Csak ez a cél! Tehát az "egészség". És ez most nagy változás a média által.


És ez a nagy átnevelés, amit a médiában is hallunk nap mint nap, mind az új világrendre utal.


Nem beszélve a belinkelt hír webcíméről!


Új világrend: Mert már tervezik a vízzel vagy gőzzel hajtott járműveket, az embereket inkább a tömegközlekedésre sarkallják, nagy hangsúlyt fektetnek a föld megóvására, beszüntetik a sót, borsot, cigarettát, az embereket fogyásra késztetik.


Valamint egyes műsorok a médiában ami a belinkelt cikkből is kitudódik: meg tudod csinálni, te okos vagy ügyes vagy, gyors és bátor. Meghogy: tartsál ki. (Amit a képviselők a palamentben is hangoztatnak: tartsunk össze, fogjunk össze!!)



2012. nov. 13. 01:21
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Valahol néztem, hogy a fluort régen a zsidókra ideggázként használték. Ma meg fluorral mosunk fogat.
2012. nov. 13. 15:25
 12/21 anonim ***** válasza:
ez is egy gyengén alátámasztott összeesküvéselmélet, ez a fluoros fogkrém. vízbe is bele lehet fojtani embereket, mi meg vizet iszunk minden nap. :P az átlagéletkor nő, megmagyarázhatatlan halálos esetek száma nagyon kevés. Ha fluoros fogkrémmel akarnak kinyírni minket akkor elég nehéz dolguk lesz. Még ha tényleg igaz is az, hogy több hátránya mint előnye van.
2012. nov. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

A fluor egy mérgező gáz.

Csak a fogkrémben fluoridként van jelen.

Mint ahogy a konyhasóban levő klór is. Csak a sóban kloridként van jelen. Abban a formájában életfontosságú.


Szóval az Illuminátusok meg is akarnak mérgezni, meg a javadat is akarják, hogy ne egyél egészségtelen dolgokat kilószámra. Döntsétek már el végre!

2012. nov. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
#3: az a szociodarwinizmus és csak a hollywoodi forgatókönyvekben létezik. Innen vették át később a banánköztársaságok ideológusai. Ch. Darwinhez és a komoly tudományhoz semmi köze nincsen. Az előjogok és a társadalmi igazságtalanságok konzerválásához annál több. Darwin fajokkkal (spacies) foglalkozott, nem pedig társadalmi-gazdasági spekulációkkal.
2012. nov. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Egyébként meg nem értem, miért moassuk a fogunkat, (nem mintha én nem mosnám), ha öregkorunkra úgyis kihullik mind. Tehát ez felesleges pénzkidobás.
2012. nov. 13. 17:37
 16/21 anonim ***** válasza:
kérdező te hülye vagy?
2012. nov. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Mert akkor nem öregkorodra hanem fiatal korodra hullana ki Te OKOS! Meg lábszaga lenne a szádnak!
2012. nov. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Minek mosod a fogad, ha nem látod értelmét? Talán azért, hogy a körületted lévők ne menjenek fuldokolva arrébb?
2012. nov. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
A körülöttem lévők? Körülöttem nincs senki. Akkor minek?
2012. nov. 13. 19:51
 20/21 A kérdező kommentje:
Vagyis nincs, nem volt és nem is lesz.
2012. nov. 13. 19:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!